Nézd, milyen ennivaló csöppség! Megmutatta 2 napos kislányát a herceg
Felix herceg és felesége hazavihette két napos kislányát.
A luxemburgi herceg, Felix és felesége, Claire tegnap hazavihették kétnapos kislányukat, aki az Amalia Gabriela Maria Teresa Nassau hercegnő nevet kapta. A pici 2014. június 15-én jött a világra.
A 29 éves herceg és szintén 29 éves kedvese tavaly szeptember 13-án házasodott össze Frankfurtban, három nappal később pedig a templomi esküvőt is megtartottál 350 vendég előtt a Sainte Marie-Madeleine-bazilikában.
A 29 esztendős Félix a második, míg 32 éves bátyja, Vilmos herceg az első a trónutódlási sorban. Apjuk, Henrik nagyherceg 2000 óta Luxemburg nagyhercege. Vilmos 2012 októberében vette feleségül Stéphanie de Lannoy belga grófnőt, a párnak még nincs gyermeke.
Cuki pillanatot kapott el a fotós György hercegről! Zabálnivaló képeken a kis lurkó
Nézegess képeket!
Elolvasom
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció

















