Ez aztán kínos! Courteney Cox olyat mutatott, amit biztos nem akart
Courteney Cox kínos helyzetbe hozta magát, mikor merész szoknyájában óvatlanul szállt be a kocsiba.
A népszerű színésznő, Courteney Cox a kelleténél kicsivel többet mutatott meg magából, miközben a Beverly Hills-i Spago étteremből távozott.
A Jóbarátok sztárját november 28-án este kapták lencsevégre, amint a barátnőjével elköltött vacsora után az étteremből hazafelé tartva beszállt autójába.
Megint kínos helyzetbe került
A mozdulat nem sikerült szerencsésen, és a barna szépségnek sikerült rendkívül kellemetlen helyzetbe hoznia magát merészen felsliccelt szoknyájában.
A kínos malőrre természetesen azonnal lecsaptak a közelben leselkedő paparazzik, és a színésznő szexi lábai mellett fekete csipkebugyiját is lencsevégre kapták.
A 47 éves sztár nem először hozta magát kínos helyzetbe: idén tavasszal strandolás közben mosták le róla a hullámok falatnyi bikinijét.
A strandon is pórul járt
Épp két forgatás közé beiktatott vakációján múlatta az időt kislányával, Cocóval és kollégájával, Josh Hopkins-szal a sztárok üdülőhelyén, St. Barts szigetén, és, mikor önfeledten lubickolt a tengerben, váratlanul zavarba hozta egy méretesebb hullám.
A színésznő egyébként az elmúlt évben a Sikoly című horror negyedik részében tűnt fel a vásznon, melyet áprilistól vetítettek a hazai mozik.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Ezt leszámítva kizárólag különböző tévésorozatokban látható a 2010 óta elvált sztáranyuka, ezek közül a Született szinglik című vígjátéksorozatot a magyar nézők is nyomon követhetik a Fem3 csatornán.















