Friss! Kórházba szállították Angelina Jolie-t
A színésznő egy kaszkadőrjelenet felvétele során sebesült meg, és azonnal kórházba vitték.
Május 29-én kórházba szállították Angelina Jolie-t, miután megsérült legújabb filmjének forgatása közben, adta hírül a TMZ nevű amerikai sztárblog.
Jolie a New York-i Long Islanden tartózkodott, az egyik jelenet felvétele során pedig beütötte a fejét és a szeme között szerzett egy kisebb sebesülést.
Erősen vérzett
A 33 éves színésznő szóvivője elmondta, hogy Jolie egy kaszkadőr mutatvány közben sérült meg, és erősen vérzett is, ezért kellett kórházba szállítani. de most már jól van, és hamarosan folytatják a forgatást.
A Salt című thrillert 2010-ben mutatják majd be, amelyben Jolie egy CIA-ügynököt alakít, akit azzal vádolnak meg, hogy titokban az oroszoknak kémkedik.
Egy újabb feszült thriller
A filmet Phillip Noyce rendezi, aki az elmúlt évtizedekben olyan sikeres tömegfilmekkel örvendeztette meg a mozirajongókat, mint a Férfias játékok, a Sliver, A csontember vagy A csendes Amerikai.
Jolie mellett az izgalmasnak ígérkező hajszamoziban feltűnik még Liev Schreiber, parádés szereposztásról tehát nem beszélhetünk.
Angelina Jolie lassított a tavalyi meglehetősen gyors tempóján, 2008-ban ugyanis két film főszerepét is elvállalta.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















