Újabb esküvő a királyi családban! Eljegyezte kedvesét a 27 éves herceg
Hét év után eljegyezte kedvesét Amadé belga herceg.
Tavaly az új király, Fülöp beiktatását ünnepelték a belgák, a 79 éves II. Albert király ugyanis lemondott a trónról fia javára.
Úgy tűnik, most pedig egy esküvőnek örülhetnek, ugyanis Amadé herceg megkérte barátnője kezét.
Hét éve élnek együtt
A 27 éves herceg és Elisabetta Rosboch von Wolkenstein szombaton jelentette be a családnak házasodási szándékát, vasárnap pedig már elkészítették az első hivatalos fotókat is. A képen a kifogástalan eleganciával öltözött olasz származású ara vígan nevetgél leendő anyósával, Asztrid hercegnővel - aki osztrák főhercegné, magyar királyi hercegné is.
A herceg és 26 éves választottja már hét éve élnek együtt New Yorkban, ahol a herceg elemzőként dolgozik. A trónutódlási sorban a hatodik helyet foglalja el - bár ő a legidősebb unokája Albert királynak, de megelőzik Fülöp király gyermekei.
A leendő hercegné vőlegényéhez hasonlóan Londonban végezte az egyetemet, ahol irodalmat és filmművészetet tanult. Jelenleg a Bloombergnél dolgozik kulturális újságíróként, Lili Rosboch néven. Azt egyelőre a pár nem tudja, pontosan mikor szeretnék egybekötni az életüket, csak azt, hogy még 2014-ben.
Harry vajon nősül?
A brit uralkodói családban is várják a bejelentést, vajon Harry herceg leszerelése után megkéri-e barátnője, Cressida Bonas kezét. Az biztos egyelőre, hogy a herceg a lovas testőrség londoni központjában dolgozik majd tovább. Itt elsősorban szervezési feladatokat fog ellátni: részt vesz a csapatszállítás, az állami látogatások és a nemzeti ünnepek előkészítésében.
Emellett pedig költözni is fog. Eddig a Kensington-palota egyik egyszobás melléképületében élt egyedül, de nemrégiben kiderült, hogy ő is egy többszobás apartmanba bútorozik majd át - belső források szerint barátnőjével együtt, akit szépen lassan bevezetnek a királyi család protokolláris életébe.
Jön a DOGZ Fesztivál: te ott leszel?
Május elsején minden eddiginél nagyobb területen várja a kutyásokat és a leendő kutyásokat a DOGZ Fesztivál a Városligetben: közösségi élményt, szórakoztató és szakmai programokat egyaránt kínál az esemény. Falkaséták, kutyás futás és vándor vurstli is várnak a fesztiválon, amelyre a helyszínen levásárolható, 1000 forintos belépő megváltása mellett léphetsz be. Emellé még ajándék is jár! A regisztrációt és a programot ezen a linken találod. Ugye találkozunk?
Promóció














