Magyar siker: senki sem számított arra, hogy ebben is mi vagyunk a legjobbak
Világbajnok lett a képen látható pécsi fiatalember.
László Attila világbajnok lett egy brazíliai versenyen. A pécsi fiatalember ezentúl a világ legjobb bútorasztalosának mondhatja magát.
A magyar szakember a Sao Paulóban megrendezett szakmák olimpiáján a WorldSkill nevű versenyen aranyérmet szerzett bútorasztalos kategóriában.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
Fotó: MTI/Sóki Tamás
OLVASD EL EZT IS!















