Ez a probléma a téllel: 7 tűpontos kép, ami neked is ismerős lesz
Legtöbben a karácsony miatt várják a telet. Az évszak többi része kevéssé kedvelt.
Azokon a nyári napokon, mikor a hőmérő higanyszála 30°C fölé kúszik, és épp nem a strandon fekve szürcsölöd a limonádét, hanem a városi betondzsungelben küzdesz a túlélésért, a tél vonzó perspektívának tűnhet.
A kinti hidegben kortyolgatott forralt borra, hóesésre vágysz, elegáns puha sálakat és csinos csizmákat vizionálsz. Amikor aztán elérkezik a tél, rendre kiderül, hogy a kabátod leginkább egy paplanra emlékeztet, és egyébként sincs kedved reggelente felkeni.
Mi a baj a téllel?
November elején - mikor az idő nyálkás, latyakos és szürke - még várjuk a karácsonyt, mely fényt, csillogást, melegséget hoz majd az ünnepre szomjazó léleknek. Aztán advent idején sokaknak már a véget nem érő bevásárlólisták láttán elmegy a kedve az egész családi hercehurcától. Néhány vicces grafika következik arról, miért is nem szeretjük igazán a telet. Vigyázat, magadra ismerhetsz!
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















