Ez a probléma a téllel: 7 tűpontos kép, ami neked is ismerős lesz

Legtöbben a karácsony miatt várják a telet. Az évszak többi része kevéssé kedvelt.

A tél hátrányai
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Azokon a nyári napokon, mikor a hőmérő higanyszála 30°C fölé kúszik, és épp nem a strandon fekve szürcsölöd a limonádét, hanem a városi betondzsungelben küzdesz a túlélésért, a tél vonzó perspektívának tűnhet.

A kinti hidegben kortyolgatott forralt borra, hóesésre vágysz, elegáns puha sálakat és csinos csizmákat vizionálsz. Amikor aztán elérkezik a tél, rendre kiderül, hogy a kabátod leginkább egy paplanra emlékeztet, és egyébként sincs kedved reggelente felkeni.

Mi a baj a téllel?

November elején - mikor az idő nyálkás, latyakos és szürke - még várjuk a karácsonyt, mely fényt, csillogást, melegséget hoz majd az ünnepre szomjazó léleknek. Aztán advent idején sokaknak már a véget nem érő bevásárlólisták láttán elmegy a kedve az egész családi hercehurcától. Néhány vicces grafika következik arról, miért is nem szeretjük igazán a telet. Vigyázat, magadra ismerhetsz!

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük