Kihúzták az ötöslottó nyerőszámait: 3,07 milliárd forintot lehetett nyerni
Mutatjuk az ötöslottó e heti nyerőszámait.

Mutatjuk, mely számokat húzták ki az ötöslottó e heti sorsolásán. A héten 3,07 milliárd forintot ért a telitalálatos szelvény.
Ötöslottó nyerőszámok az 5. játékhéten
A február 1-jei, tévében vetített ötöslottó-sorsoláson az alábbi számokat húzták ki növekvő sorrendben: 2, 3, 7, 26, 79.
Mivel ezen a héten sem volt senkinek se szerencséje, emiatt tovább halmozódik a nyeremény. A hatodik játékhéten már 3,255 milliárd forint lesz a főnyeremény.
A Joker-számok a következők voltak: 7, 7, 5, 2, 2, 4.
A Jokeren három darab telitalálatos is született, a jövő héten így majd 30 millió forintot nyerhetnek a játékban résztvevők.

Lehet-e boldog, aki intelligens? - A tudás hatása a lelki egészségre
Kepes András író, újságíró a Femina Klub júniusi előadásán arra keresi a választ, hogyan találhatunk boldogságot egy folyamatosan változó, kihívásokkal teli világban. Hogyan formálhatjuk úgy az életünket, hogy az ne csak sikeres, de valóban örömteli is legyen?
További részletek: feminaklub.hu/
Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.
Időpont: 2025. június 5. 18 óra
Helyszín: MOM Kulturális Központ
Promóció
Cover- és ajánlóképek: Getty Images