Talált egy plusz szobát a lépcső alatt a férfi: zseniális módon alakította át

Kedves meglepetéssel ajándékozta meg szeretett kutyáját.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Az Angliában élő Michael McGowan elhatározta, hogy gyermeke születése előtt szeretett westie kutyájának, Molly-nak is berendez egy szobát a házban. A férfi sejtette, hogy van valamennyi kihasználatlan hely a lépcső alatt, azonban nem nagyon tudta, mégis mennyire lesz kivitelezhető a projekt.

Meglepetésére elég tág teret talált a fal mögött, így Michael nekiállhatott a barkácsolásnak. Segítségére volt az építészetben jártas Paul McArdle is, aki magas színvonalon végezte el az átalakító munkálatokat, ráadásul különféle hasznos tanácsokkal látta el Michaelt.

Zseniális lett a végeredmény

Molly, a kutyus egykor egy kutyaházban tengette mindennapjait, azonban most egy igazán exkluzív kis szobában hajthatja álomra a fejét minden este. Nézd meg a képeken az átalakítás előtti állapotot és a bámulatos végeredményt!

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük