Nem mindennapi látvány az óbudai lakótelepen: erre az állatra keltek a panelek lakói
Ritkán látni ilyet a városban.
Egy ló nyerítése verte fel az óbudai Szőlő utca panelházainak lakóit - írja a HVG. Az állatot egy fához kötötték ki a Dévai Bíró Mátyás téri templom mögé.
Lovat találtak Óbudán
Szerda este fél 12-kor egy lakos riasztotta a katasztrófavédelmet, mivel folyamatosan egy ló nyerítését hallotta. Az állat egy fához volt kikötve a Dévai Bíró Mátyás téren. A rendőrök megitatták az állatot, majd távoztak. A ló egész éjjel ott maradt, annak ellenére, hogy ha kiszabadul, a közeli, négysávos Pacsirtamező utcán komoly balesetet szenvedhetett volna el.
Az állat gazdája egy, a budai agglomerációban élő nő, aki lóháton érkezett Óbudára, ott töltötte az éjszakát, majd másnap reggel ugyanígy távozott.
Kép: Zoltan Tarlacz / Getty Images
Döbbenetes, mit szállítottak egy utánfutón az M7-esen: videó készült az esetről
Videón a veszélyes mutatvány.
Elolvasom
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- személyiségtípus
- tiktok















