Cuki szőrös apróságok és nyálkás siklók a Pecsában

Kutyák, cicák, madarak és gyönyörű virágok várnak a Valentin Napi Kisállat és Növényvásáron a Pecsában február 12-13-án!

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Idén tizenhetedik alkalommal rendezik meg a Valentin Napi Kisállat és Növényvásárt a Petőfi Csarnokban. Ismét érkeznek a kutyák, macskák és a többi népszerű kisállat: nyulak, tengerimalacok, pókok, rágcsálók, madarak, siklók és ki tudja még mennyi minden!

Talán nincs személyesebb ajándék Valentin napra, mint meglepni kedvesedet valamilyen élőlénnyel: kisállattal vagy növénnyel.

Valentin Napi Kisállat és Növényvásár

Megunhatatlan az a színes kavalkád, ami a látogatókat fogadja ezen a már hagyományos és népszerű rendezvényen. Az ingyenes állatorvosi tanácsadás folyamatosan működik mindkét napon. Az állatorvos kérésre megvizsgálja az állatokat, és számos jótanáccsal látja el az új gazdikat.

A gondozáshoz szükséges eszközök kedvezményesen megvásárolhatóak a helyszínen. Az elhagyott állatoknak is nagy figyelmet szentelnek a szervezők. Remélhetőleg Valentin napon sok kutya és cica talál majd szerető gazdára! Az állatok mellett pedig gyönyörű növények is színesítik a kínálatot.

Értsd a kutyád!

Csányi Vilmos ajánlásával!
Ez a hiánypótló kötet Udvarhelyi-Tóth Kata, biológus és kutyaiskolai oktató, valamint Csörgő Balázs, a Dog Solution kutyaiskola alapítója és kutyaoktató tollából született.
Minden modern gazdinak segít megérteni kutyája viselkedését, kommunikációját és fejlődését.

Promóció

A segíteni kész látogatók ezen a két napon, az állatmentő alapítványok részére adakozhatnak is. Nagyon nagy szükségük lenne elsősorban eledelre, felszerelésre, pokrócokra. Akik a segítségre számítanak: MANCS, Elveszett Állatok, Kisállat Menhely, Rex, NOÉ, Fauna, Fehér Kereszt, Zöld Zebra, Budaörsi Állatmenhely, Kutya Cica.

Helyszín: Petőfi Csarnok, Budapest XIV. kerület Zichy Mihány utca 14.
Időpont: 2011. február 12-13. 10:00-18:00 óra.

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük