Helyi ruhatervezők ruháit is szívesen viseli a leendő dán királyné - Követi a divatot a mindig csinos Mária
Katalin hercegnéhez hasonló stílusikon lett az ausztrál származású királyi hercegné.
Hamarosan a világ első ausztrál születésű királynéja lesz Máriából, a dán trónörökös feleségéből, aki rendkívül nagy népszerűségnek örvend hazájában. Amihez hozzájárul szerteágazó jótékonysági munkája, magatartása és elegáns stílusa is.
Helyi ruhatervezők ruháit is szívesen viseli a leendő dán királyné
A dán királynő, II. Margit 2024. január 1-jén jelentette be, hogy lemond, és átadja a trónt fiának, Frigyesnek. Így Frigyes feleségéből, a jelenlegi dán királyi hercegnéből is hamarosan királyné lesz. A gyakran Katalin walesi hercegnéhez hasonlított Mária nemcsak népszerűségben, de eleganciában is felveszi a versenyt vele, sőt gyakran túl is szárnyalja őt. A következő képes összeállításból kiderül, miért is nevezte a Vanity Fair a világ egyik legdivatosabb személyének. Most tavaly viselt ruháiból válogattunk, míg korábban viselt szettjeiből itt láthatsz válogatást.
Katalin két káprázatos estélyit viselt a királyi lagzin: 2023-ban ezek voltak a legszebb ruhái
Csokorba szedtük a legszebb kreációkat.
Elolvasom
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
(Képek forrása: Getty Images Hungary)
















