Pachmann Péter visszatér a TV2 új Híradójába: itt a műsorvezetők hivatalos listája

A TV2 hivatalos közleményben tudatta, hogy augusztus 3-ától teljesen megújul a Híradó.

TV2 új Híradója
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Augusztus 3-án teljesen megújul a TV2 esti hírműsora: a Tények helyét a TV2 Híradó veszi át, amely új arculattal, friss stúdióval és részben új műsorvezetői csapattal várja a nézőket. A csatorna hivatalosan is bejelentette, kik köszönnek majd be a képernyőről.

A TV2 új Híradója

A legnagyobb visszatérő kétségkívül Pachmann Péter, aki tavaly nyáron, közel három évtized után búcsúzott a TV2-től. Távozását akkor azzal indokolta, hogy több időt szeretne a családjára és gyermekeire fordítani. Az elmúlt hónapokban ugyan felröppentek hírek arról, hogy ismét a csatorna közelében tűnt fel, most azonban már hivatalossá vált: újra a TV2 képernyőjén láthatják a nézők - írta meg a Blikk.

tv2 hirado sajtobejelento names 1920x907 (2)
Fotó: TV2

A hétköznap esti adások műsorvezetői Pachmann Péter és Szedmák Zita lesznek. Utóbbi számára ez új kihívást jelent, hiszen a nézők eddig elsősorban sportműsorokból és a Spíler TV képernyőjéről ismerhették.

A hétvégi Híradót Ambrus István és Farkas Fanni vezetik majd. Ambrus korábban riporterként dolgozott a TV2-nél, Farkas Fanni pedig színművészként és műsorvezetőként vált ismertté, most először kap szerepet országos kereskedelmi televízió hírműsorában.

A reggeli kiadások házigazdája Fenyvesi Zoltán lesz, akit a TV2 nyilvános castingján választottak ki.

A csatorna közlése szerint a korábbi híradós műsorvezetők augusztus 3-tól már nem láthatók a képernyőn ebben a szerepkörben. A TV2 azt közölte, hogy számukra a vállalaton belül, szakmai tapasztalatuknak megfelelő más feladatokat ajánlottak fel. A változásokkal a hírműsor teljes arculata is megújul, a cél egy modernebb, dinamikusabb formátum kialakítása.

"Az arculat megújítása mellett a hírműsorok tartalmi újjáépítése is lezajlott. Kialakításra került egy Etikai és Működési Kódex, ami nemcsak a vállalat működését, hanem a hírszerkesztők mindennapi munkáját is szabályozza, egyértelmű iránymutatást adva.” – mondta Vaszily Miklós, a TV2 Csoport elnök-vezérigazgatója, nyilatkozata a csatorna hivatalos közleményében olvasható.

Pachmann Péter így udvarolt Keresztes Ildikónak: az 58 éves énekesnő sugárzott a Mokkában

Keresztes Ildikó kirobbanó formáját hozta, amelyet még a műsorvezető is megdicsért.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük