Újabb divatbaki! Tóth Gabi túl kicsi fűzőbe préselte melleit
Fotók
Tóth Gabi kifogástlan fellépést produkált a Szombat esti lázban, de ruhaválasztása nem volt tökéletes.
- Ismét összefogtak a Fressnapf vásárlói: közel 12 millió Ft adomány a Kutyák Határok Nélkül Alapítványnak (x)
- Korábbi évadkezdéssel és bővebb műfaji kínálattal nyit a Margitszigeti Szabadtéri Színház (x)
- Színésznőként ismertük meg, most mesekönyvet illusztrál - A karantén alatt Korponay Zsófi ezzel foglalkozik

- Angelina Jolie és Brad Pitt középső lánya jól megnőtt: a 14 éves Shiloh olyan magas, mint az anyja
- Détár Enikő és Rékasi Károly fia már 19 éves: Zsigmondból jóképű pasi lett
- Helyesíráskvíz, amit sokan elrontanak: egyelőre vagy egyenlőre, melyik a jó?
- Villámkvíz a magyar földrajzból: általános iskolában tudni kellett a válaszokat
- Általános iskolás tananyag: tudod, mi a szófaja a következő szavaknak? Kvíz!
Tóth Gabi és Markó Róbert a Szombat esti láz egyik legszenvedélyesebb párosa. A harmadik adásban is lenyűgözték a zsűrit, csupa 9-essel ők kapták a legmagasabb pontszámot. Markó Robi is elismerte, amikor Gabival táncol, ugyanazt érzi, mint saját profi táncpartnerével.
A zsűri szerint Gabi hétről hétre újabb és újabb, valamint egyre nőiesebb oldalát mutatja be az RTL II szórakoztató műsorában. Szó, mi szó, ruhái eddig mindig figyelemfelkeltőre sikeredtek: nem volt az másképp a múlt szombati adásban sem. A fekete-piros kreációt merészen felsliccelték, míg a közös tánchoz viseltnek túl kicsi volt a fűzője.
Tolvai Reni ihlette?
Különleges ruhában lépett kamerák elé a Szombat esti láz második adásában Mármarosi Tünde, Vastag Csaba profi partnere. A 25 éves táncosnő ruháján az áttetsző felsőt a mellrészen csillogó strasszok és kövek díszítették. Az embernek ennek kapcsán óhatatlanul is Tolvai Reni tavaly júniusi, a VIVA Comet-gálán viselt ruhája jut eszébe.