Dia
Visszafogott smink, tökéletes frizura és egy színes, de nem harsány ruha - Szulák Andrea fantasztikusan nézett ki.
A Nagy Duett hetedik adásában a zsűri két férfi tagja és a műsorvezető, Majka is dicsérte ebben a vagány, nőies ruhában.
Az egyik nagy kedvencünk a negyedik adásban viselt kék ruha volt, amit a fehér gallér és mandzsetták tettek különlegessé.
A Nagy Duett legelső adásában ebben az ejtett vállú, kivágott, kék ruhában nyűgözte le a nézőket.
Kasza Tibi gyakran dicséri kolléganőjét, Cooky szerint Szulák Andrea olyan sikkes, hogy öltözködése alapján francia énekesnőnek is beillik.
A rózsaszín-pink árnyalatok is remekül állnak Szulák Andreának, ezek a színek éveket fiatalítanak az 52 éves sztáron.
Nádas György milliókat vett el gyerekei örökségéből: nagyobbik fia botrányos dolgokat mondott róla
Agyba-főbe verték a Magyar Televízió legendás műsorának sztárját: kitálalt a Nulladik Típusú Találkozások szakértője
Az RTL-hez igazol az ATV ismert arca: már megvan, ki lesz az utódja
Ő lett a legvonzóbb női magyar sztár: Dobó Katát és Jakabos Zsuzsát nyomta le ez a színésznő
Ennyivel emelkedik csütörtökön a benzin ára: a gázolajé is változni fog
Brutális felhőszakadások mossák el a kánikulát szerdán: itt csaphatnak le a legkegyetlenebb viharok