Padlóra került a harmadik menetben a Sztárbox versenyzője - Végül pontozással ő győzött férfi középsúlyban

Férfi középsúlyban Kamarás Iván és Lotfi Begi küzdött meg egymással a Sztárbox második adásában.

Kamarás Iván és Lotfi Begi a Sztárboxban
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Férfi középsúlyban az 52 éves Kamarás Iván és a 43 éves Lotfi Begi küzdöttek meg a Sztárbox második adásában.

Mind a négy menetet végigküzdötték, így végül pontozással kellett dönteni.

Kamarás Iván és Lotfi Begi mérkőzése a Sztárboxban

Az első menetben Lotfi Begi bevitt több ütést is ellenfelének, de vissza is kapott jó párat. A második menetben nem közeledtek egymáshoz eléggé az ellenfelek, így alig érték el egymást, majd összeölelkeztek a kötélnél. 

A harmadik menetben Kamarás Iván a padlóra került, így számolni kellett, de újabb erős ütést kapott. A negyedik körben Kamarás Iván szép felütést vitt be, de végül pontozással kellett dönteni. Ez alapján megosztott pontozással Lotfi Begi lett a győztes, ő jutott tovább a műsorban.

Bedobta a törölközőt a Sztárbox versenyzője a harmadik menetben - Ő győzött férfi nehézsúlyban

Radics Peti és Lakatos Laci küzdöttek meg egymással férfi nehézsúlyban. Az egyik versenyző bedobta a törölközőt.

Elolvasom

Újrakezdeni és megérkezni - Amikor a változás nem lezárás, hanem egy új kezdet.

Van, amikor mi döntünk a változás mellett, máskor az élet kényszerít rá. Az újrakezdés sosem könnyű, mégis ezek a fordulópontok visznek közelebb ahhoz, akik valójában vagyunk.  A Femina Klub évadnyitó estjén D. Tóth Kriszta és    Pataki Ági személyes történeteiken keresztül mesélnek november 16-án a MOMkultban az újrakezdésekről, az önismeretről, a döntésekről és azokról a fordulópontokról, amelyek végül közelebb vitték őket önmagukhoz.

Biztosítsd be a helyed most! 

Promóció

(Cover-kép: RTL Sajtóklub.)

Ezt is szeretjük