Szabó Zsófi szívszorító fotóval emlékezik édesapjára - Szabó Gyula 3 éve hunyt el

Szabó Zsófi egy megható családi fotót osztott meg.

Szabó Zsófi szívszorító fotóval emlékezik édesapjára - Szabó Gyula 3 éve hunyt el
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Szabó Gyula három évvel ezelőtt a mai napon hunyt el 83 éves korában, halála az egész országot mélyen megrázta.

"Mosolyogva ébredtem ma"

Lánya, Szabó Zsófi szeretett édesapja halálának évfordulóján egy sosem látott családi fotót osztott meg, amely a kilencvenes évek első felében készült róluk.

Szabo Zsofi (@szabozsofi) által megosztott bejegyzés,

A megrendítő felvétel mellé néhány személyes hangvételű sort is írt. "Ma három éve, hogy elmentél, édes drága Apucikám. Mosolyogva ébredtem ma, mosolyogva fogok holnap is és ígérem amikor csak tehetem mosolyogni is fogok,

mert a te lányod lehetek, ami a legnagyobb dolog az én kis életemben.

Mielőtt ez a fotó készült, nagyon sírtam. Gyerekként nem szerettem ezt a képet, állandóan átsatíroztam rajta az arcom. Felnőttként mégis az egyik kedvenc képem rólunk, mert olyan 'igazi'" - osztotta meg emlékeit Szabó Zsófi.

Kellemes megoldás egy kellemetlen problémára

 A Lactofeel a leggyakoribb hüvelyfertőzés, a bakteriális vaginózis kezelésére használható hüvelygél, amely tejsavat és glikogént tartalmaz. Visszaállítja a hüvely természetes pH-szintjét és elősegíti a normál baktériumflóra kialakítását. A Lactofeel hüvelygél várandósság és szoptatás alatt is alkalmazható, biztonságossága és hatásossága klinikai vizsgálatok által igazolt.

Promóció

Ezt is szeretjük