Megszületett Szabó Ádám kisfia: tündéri babafotóval jelentette be
Szabó Ádám tegnap este jelentette be, hogy megszületett a kisfia. Tündéri fotót posztolt a csöppségről.
Örömteli hírt osztott meg közösségi oldalán Szabó Ádám: megszületett első gyermeke, akit feleségével, Jenniferrel együtt már nagyon vártak.
A kisfiú az Ádin nevet kapta, és a boldog szülők egy megható bejegyzésben jelentették be érkezését az Instagramon.
Szabó Ádám kisfia megszületett
„Isten hozott, csepp kisfiunk, Szabó Ádin! A boldogságunk most már kézzelfogható, a jövő tárt karokkal vár! Egy új csoda érkezett, aki mindent jobbá tesz, a legszebb dolog, ami történhet velünk! Örök hűség a családhoz és Istenhez! Szeretünk, amíg világ a világ, kisfiunk! Érted élünk! Anya és Apa” – írta az énekes a posztban, amelyhez egy tündéri fotót is csatolt az újszülöttről.
A pár januárban jelentette be, hogy babát várnak, és elárulták, hogy kisfiuk az esküvőjük évfordulóján fogant meg.
Szabó Ádám korábban a hot! magazinnak mesélt arról, hogy amikor megtudta, hogy álmai nőjétől gyermeke lesz, könnyekben tört ki. Jennifer hozzátette, hogy a babaprojekt első próbálkozásra sikeres volt, és mindketten együtt várták a pozitív teszt eredményét.
Az énekes már a várandósság alatt is izgatottan készült az apaszerepre, és elmondta, hogy számára természetes volt, hogy apás szülésen vesz részt.
– Mindig is vágytam arra, hogy gyermekem legyen, hogy boldog családom legyen. Ezt a példát látom magam előtt, édesanyámék több mint 30 éve élnek nagy szeretetben, én is ezt szeretném továbbvinni és a gyermekeimnek is továbbadni – nyilatkozta korábban.
Szívből gratulálunk a friss szülőknek, és sok boldogságot kívánunk a kis Ádinnak!
Brasch Bence kisfia megszületett: ezzel a tündéri fotóval jelentették be
Brasch Bence és 10 évvel fiatalabb felesége szülők lettek. Együtt közölték, hogy megszületett a kisfiuk.
ElolvasomCover-fotó: TV2
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
OLVASD EL EZT IS!



















