Terhes a Barátok közt színésznője? Som-Balogh Edina az esti műsorban reagált a pletykákra

Som-Balogh Edina vallomása.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

A pletykák szerint a Barátok közt sorozat Kingája, Som-Balogh Edina második gyermekével várandós. A színésznő az RTL Klub Story Extra című műsorában mondta el, mi az igazság.

A bulvármagazin riportere kérdésekkel bombázta Som-Balogh Edinát, amelyekre csípőből kellett válaszolnia. Azt is megérdeklődte, igazak-e a hírek, és mikor jön a következő csemete.

- Még nem, de reméljük, hogy mihamarabb jön. Hogy kislányt vagy kisfiút szeretnék? Elsőre azt mondanám, hogy kislányt, de mivel fiam van, és imádom, ezért tök jó lenne, ha fiú lenne - árulta el a 31 éves sztáranyuka.

Fotó: Facebook/Som-Balogh Edina

A 2016-os Story-gála sztárjai

Nézd meg, milyen ruhában jelent meg Som-Balogh Edina a 16. Story-gálán - képeken az est legcsinosabb sztárjai!

A 2016-os Story-gála sztárjai

Nézegess képeket!

Elolvasom

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük