Ő Schobert Norbi jr. szép, szőke barátnője: a Sztárboxban csókot is váltottak Petrával
Schobert Norbi jr. párja először szerepelt a tévében. Petra aranyban csillogva szorított szerelmének a ring mellett.
Tegnap este került sor Schobert Norbi jr. és Istenes Bence mérkőzésére a Sztárboxban.
Viszont nem csak a szorítóban történtek érdekfeszítő dolgok, a ring körül is: például először láthattuk Schober Norbi jr. barátnőjét.
Schobert Norbi jr. barátnője
A szép, szőke hajú Petra többször is feltűnt a színen. A bevonuláskor kapott egy szál rózsát a párjától, és gyorsan csókot is váltottak a küzdelem előtt. (Ezt a pillanatot a teljes adásban láthatod, ami már streamelhető az RTL+ oldalon)

Az utolsó menet előtt Héder Barna készített egy rövid interjút Petrával. Ekkor hosszabb ideig is láthattuk, milyen szép lány, valamint azt is, hogy gyönyörű, arany ruhában ment szurkolni Schobert Norbi jr.-nak. Ezt válaszolta arra a kérdésre, milyennek ítéli a mérkőzést:
- Nagyon kemény, de Norbi nagyon ügyes. Nagyon sokat készült rá, és nagyon megérdemelné, hogy nyerjen. Tudom, hogy bármire képes!
Íme, Istenes Bence és Schobert Norbi jr. összecsapásának összefoglalója, a Petrával készült rövid interjú a felvétel 10. percétől látható:
Csobot Adél bakija a Sztárboxban
Augusztusban az RTL nagy őszi sajtótájékoztatóján derült ki, hogy Szujó Zoltán és Héder Barna mellett Csobot Adél lesz a Sztárbox egyik műsorvezetője. Október 28-án láthattuk a triójukat először adásban, utóbbi az élő közvetítés során bakizott nagyot.
Csobot Adél nagyot bakizott a Sztárboxban: ezért kellett bocsánatot kérnie
Csobot Adélt tegnap este láthattuk először a Sztárbox női műsorvezetőjeként. Az egyik interjújába kínos hiba csúszott.
Elolvasom
Újrakezdeni és megérkezni - Amikor a változás nem lezárás, hanem az új kezdet.
Van, amikor mi döntünk a változás mellett, máskor az élet kényszerít rá. Az újrakezdés sosem könnyű, mégis ezek a fordulópontok visznek közelebb ahhoz, akik valójában vagyunk. A Femina Klub évadnyitó estjén
D. Tóth Kriszta és Pataki Ági személyes történeteiken keresztül mesélnek november 16-án a MOMkultban az újrakezdésekről, az önismeretről, a döntésekről és azokról a fordulópontokról, amelyek végül közelebb vitték őket önmagukhoz.
Promóció
Cover-fotó: RTL/Sztárbox














