Ő Radics Gigi titokzatos vőlegénye: barátságból született szerelem

Radics Gigi sugárzik a boldogságtól, amióta ismét rátalált a szerelem.

Radics Gigi vőlegénye
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Bár Radics Gigi többnyire óvja a magánéletét a nyilvánosságtól, most mégis örömmel és felszabadultan mesélt arról, hogyan talált rá a szerelemre a válása után.

Radics Gigi vőlegénye

2023 nyarán derült ki, hogy az énekesnő és kislánya édesapja elválnak egymástól, ami mélyen megviselte őt. Bár ritkán enged betekintést a személyes életébe, idővel kiderült, hogy újra rátalált a boldogság, méghozzá egy olyan társ oldalán, aki szintén szakmabeli. Nem titkolja, nehéz szakaszon van túl, azonban ma már boldogsága napról napra csak növekedik. 

- Az elmúlt pár évben sok szélsőséges dolog történt velem. Túl vagyok egy váláson. Ez megterhelő dolog, amikor az ember a családjában nem ezt látja mintaként. Viszont most rátaláltam egy olyan emberre, akire mindig is vágytam. Egy olyan társra, aki nemcsak emberileg, de a zenében is a társam. Az új albumomat is vele, Maczkó Mikivel készítettem. Nem hittem volna, hogy barátságból szerelem születhet – fogalmazott örömmel telve a Petőfi Rádió Kultúrfitnesz című műsorában Radics Gigi.

Pár nappal ezelőtt az énekesnő már kisebb szenzációt keltett, amikor megosztotta a hírt: kedvese megkérte a kezét. Mindezt egy különleges Instagram-bejegyzéssel tudatta, amelyben hófehér menyasszonyi ruhában, arcához emelt kezével büszkén mutatta meg gyönyörű, ragyogó eljegyzési gyűrűjét.

Úgy tűnik, valóban minden a helyére került az életében, és a Kultúrfitneszben arról is mesélt, milyen inspirációk vezették legújabb dalainak megszületésekor.

Az énekesnő szavaiból pedig egyértelműen érződik, hogy a nehéz időszak után újra kiegyensúlyozott, és ismét olyan lendülettel fordul a zenéhez, amelyből csakis különleges dolgok születhetnek. 

Radics Gigi kislánya 5 éves lett: Bella hajzuhatagától elájultunk

Radics Gigi kislánya rengeteget nőtt az elmúlt hónapokban.

Elolvasom

Cover-fotó: MTVA/Tőke Béla

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük