Az 56 éves Rába Tímea fogyása után ilyen dögös fürdőruhában: olyan vékony, mint a Miss Hungaryn

Rába Tímea fantasztikusan néz ki friss, fürdőruhás képein fogyása után.

Rába Tímea fürdőruhában fogyása után
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Rába Tímea 1991-ben második helyezést ért el a Miss Hungary szépségversenyen, majd nem sokkal később már az egyik legsikeresebb magyar modellként tevékenykedett. Ma, 56 évesen újra elképesztően néz ki, fogyása után visszanyerte régi, kifogástalan alakját.

Rába Tímea fürdőruhában fogyása után

Februárban egy szexi fotósorozattal mutatta meg Rába Tímea, mennyire bomba formában van fogyása után. A háromszoros édesanyának és fiatal nagymamának korábban meggyűlt a baja a kilókkal, most viszont éppolyan dögös, mint annak idején, amikor a Miss Hungary-ban láthatta a közönség.

rába tímea 3

Az egykori szépségkirálynő ismét kamera elé állt, és merész, fürdőruhás fotókkal bizonyította, hogy ő tényleg egy igazi kortalan szépség. 

- Amikor először felkértek erre a fürdőruhás fotózásra, egyből rávágtam, hogy nem! Lepergett a szemem előtt a film, hogy majd mit szólnak az emberek, milyen kritikákat kapok. Sokan azt gondolják, hogy 56 évesen egy nő már ne mutogassa magát lengébb öltözetben. De amikor mondtam a családomnak, hogy kaptam egy ilyen megkeresést, és nemet mondtam, akkor a gyerekeim nem értettek egyet velem.

Miért ne vállalhatnám fel azt, hogy valaki nem csak 20-30 évesen lehet szép? Miért ne mutathatnám meg magam a világnak?

- Anyukám volt egyedül az, aki azt mondta, hogy kislányom, biztos ez? Most majd megint jönnek a negatív kritikák, hogy miért kell fürdőruhában mutatkozni a te korodban! Úgyhogy ezt is végiggondoltam, és arra jutottam, hogy végül is kinek akarok én megfelelni? Miért kellene megfelelnem bárkinek is? Miért érdekelnek engem az elvárások? Miért kellene idomulnom egy olyan sztereotípiához, hogy egy középkorú nő nem lehet szexi, fiatalos? Akkor mondtam anyukámnak, hogy én ezt most bevállalom - mondta Rába Tímea.

rába tímea 2

A fotózást végül egy nagyon pozitív élményként élte meg, és minden félelme el is szállt közben. 

- Fürdőruhában 20–30 évvel ezelőtt mutattam meg magam utoljára, álmomban nem gondoltam volna, hogy még ilyen dolgok várnak rám az életben. Ahogy azt sem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogom érezni magam ezen a fotózáson, mert előtte volt bennem stressz, feszültség, hiszen régen voltam ilyen helyzetben. De nagyon jól éreztem magam, és nagyon elégedett vagyok a képekkel is - részletezte.

rába tímea

A modell azt is bevallotta, hogy a korábbi tapasztalatai ellenére sem érzi magát teljesen komfortosan a lenge öltözetben.

- Fura lehet tőlem ezt hallani, hiszen az egész fiatal koromat végig fotóztam, ennek ellenére nem érzem magam komfortosan ilyen lenge öltözetben. Pont ezért strandra sem nagyon járok, vagy ha igen, akkor elmegyek a lépcsőig a kis ruhámban, csak ott veszem le, és amint kijövök a vízből, azonnal visszaveszem - vallotta be ezzel kapcsolatban.

rába tímea 1

Azt is elárulta, hogy már elfogadta magát azzal együtt, hogy teste idősödik, látja magán a változásokat, de azt vallja, hogy ennyi idősen is ugyanúgy szeretnie kell magát az embernek olyannak, amilyen. Mind ehhez sokat tett hozzá az is, hogy az elmúlt időszakban egy életmódváltásba kezdett: egy számára könnyen beilleszthető súlyszabályozó módszerrel kevesebb mint három hónap alatt nyolc kilót fogyott.

- A változó kor tünetei engem sem kerültek el, de a kúra beállította az étvágyamat, jó az anyagcserém, ami pedig a legjobb, hogy nem kellett önsanyargató diétába kezdenem, ugyanis feleakkora adagokkal is jól lakom – mesélte a kortalan díva.


Rába Tímea 22 éves lánya szőke szépség: Nina egyre jobban hasonlít az édesanyjára

Nina egyértelműen édesanyjától örökölte szépségét, egyre jobban hasonlítanak Rába Tímeával egymásra.

Elolvasom

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük