Kiderült a múltbéli titok! Marsi Anikó miatt balhézott össze a két tévés
Papp Gergely a Nanee! című műsorban mesélt a verekedésről.
A SuperTV2 Nanee! című műsorának tegnap esti adásában kiderült, hogy évekkel ezelőtt, amikor Papp Gergely még az RTL Klubnál dolgozott, Marsi Anikó miatt összebalhézott egyik kollégájával, akinek a nevét nem mondták ki, csak annyit, hogy B. Andrásnak hívják. Később aztán rendezték soraikat és jóban lettek.
- Kíváncsi voltam, fiatal, tudni akartam, milyen az, ha valakivel összeugrok a kukák között hajnalban a ház előtt. Ez olyan pasis dolog volt - mesélte a Pimasz Úr Ottalszik műsorvezetője.

- Összeugrottatok egy hölgy miatt, te voltál a harmadik? Azért ugrottatok össze, mert te érkeztél és a hölgy téged választott volna? - pontosított Majka.
- Ez így helytálló - érkezett a válasz.
- Ennek a hölgynek Palik Laci rabolta el aztán a szívét tőled? - folytatta a kérdezősködést Balázs Klári.
- Igen, de nem tőlem, akkor már nem volt nálam a szív - mondta Papp Gergő.
A Megasztár szerelmespárjai
A Megasztár harmadik szériájában két pár szerelmének születését is végigkövethettük. Szabó Eszter és Kontor Tamás, Balássy Betty és Varga Feri azóta is együtt vannak, mindegyik párnak született már két-két gyermeke is. Nézd meg, mennyit változtak!
Már 4 gyerekük született! Így néznek ki a 2005-ös Megasztár szerelmespárjai most
Nézegess képeket!
Elolvasom
Fotó: TV2 Sajtószoba A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. Promóció
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
OLVASD EL EZT IS!
- andy vajna
- oszter alexandra


















