Palcsó Tamás 9 évvel fiatalabb párja: a megasztáros énekes évek óta együtt van Anitával

Palcsó Tamás ritkán beszél a magánéletéről. A Megasztár egykori döntőse hat éve él boldog párkapcsolatban.

Palcsó Tamás a párjáról
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Ritkaság, hogy Palcsó Tamás beavassa a nagyérdeműt a magánéletébe: először beszélt arról, hogy már egy ideje párkapcsolatban él: kilenc évvel fiatalabb nőbe szeretett bele.

Az énekes nevét 2004 őszén ismerte meg az ország, amikor feltűnt a Megasztár második évadában. Egészen a döntőig menetelt, végül a második helyen végzett. A szerelmi élete akkor sokakat foglalkoztatott, hiszen Tóth Gabival fűzték össze gyengéd érzelmek.

Palcsó Tamás a párjáról

Mindennek már húsz éve, azóta mindkettejük élete megváltozott. Palcsó Tamás 38 évesen érzi, megtalálta azt a hölgyet, akivel el tudja képzelni a jövőt. A szerelmük egyébként munkakapcsolatnak indult, majd barátság lett belőle.

- A munka kapcsán ismerkedtünk meg, ezért neki is van rálátása erre a világra, amiben dolgozom, így pontosan tudja, hogyan működnek a dolgok a szakmában, és számtalan helyzetben nagyon megértő velem - mesélte a Blikknek.

Azt is elárulta, nem friss a kapcsolatuk, hat éve vannak együtt. A kilenc évvel fiatalabb Anita rendezvényszervezőként dolgozik, már együtt is élnek. A jövőt is vele képzeli el, már beszéltek a gyerekvállalásról is, de nincsenek rástresszelve, hagyják, hogy a dolgok maguktól alakuljanak.

Ő Judy sármos, őszülő hajú párja: a 49 éves énekesnő bolondul érte

Judy és Krisztián kölcsönösen rajonganak egymásért, kapcsolatuk harmonikus és kiegyensúlyozott.

Elolvasom

Prémium vitaminok szerves forrásából

Fedezd fel a BioTechUSA új, prémium étrendkiegészítőit, melyeket a természet által inspirált hatóanyagok gondos válogatásával alkottunk meg a szervezetünk optimális működésének támogatására. A funkcionális termékek tökéletesen kiegészítik egymást, így teljeskörű megoldást nyújtanak a legmagasabb szintű napi rutinhoz.   

Promóció

Cover-fotó: TV2/Mokka

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük