Jóképű pasi Ördög Nóra testvére - Együtt lazított a család a Balatonnál
Ördög Nóra megmutatta öccsét, Árpádot.
Tudtad, hogy Ördög Nórának van egy testvére? Öccse, Árpád a kamera másik oldalán találta meg számításait: a VIASAT3 Éden Hotel című valóságshow-jának stábjában fotósként, az RTL Klubnál rendezőasszisztensként próbálhatta ki magát, a TV2 The Voice című tehetségkutatójának pedig ő volt a technikai rendezője.
Ördög Árpád most a Balatonnál lazított a nagy, családi nyaraláson. A fotón testvére kisebbik gyermekével, Vencellel és az édesapjával szerepel, vagyis három generáció látható a felvételen.
Szintén három generáció szerepel azon a képen, amin Ördög Nóra, az édesanyja és a nagymamája mosolyog a kamerába.
"Igen, ő itt az anyukám! Ő a mintám, ő a bölcső, ő a mérce. Mindig önazonos, mindig egyéniség, és mindig meg is mutatja a világnak, hogy ki az az Ördögné Marcsi" - írta Nóri az édesanyjával közös szelfihez.
A kommentelők szerint a műsorvezető és az anyukája, ha akarnák, sem tagadhatnák le egymást.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
OLVASD EL EZT IS!















