Ördög Nóra extra rövid miniruhába bújt - Lilában villantotta meg a szexi oldalát
Ördög Nóra szexi miniruhája egy mozdulattal hosszú estélyivé volt átalakítható.
beauty and style
- Ezen a testrészen hamarabb mutatkoznak meg az öregedés jelei, mint az arcon: minden, amit a kézbőr ápolásáról tudnod kell »
- Serkenti az emésztést és hosszan eltelít: friss, gyümölcsös smoothie, ami segít beindítani a fogyást »
- Vibráló, vidám külsőt kölcsönöz a nyári szoknyadivat: színes darabok árakkal »

Top olvasott cikkek
- Soma lányának esküvői fotója: a 29 éves Hanna különleges menyasszony volt
- Kvíz! Emlékszel az általánosban tanult versekre? 8 idézet szerzőjére kérdezünk rá
- Kvíz! Átmennél most az elsősegélyvizsgán? 8 kérdés, amire nem csak a jogsi miatt kell tudni a választ
- Az 5 legrosszabb élelmiszer, ami rontja a vérkeringést: szűkítik az ereket, emelik a koleszterinszintet
- 22 évesen vesztették életüket a magyar sziámi ikrek: kegyetlenül kihasználták, vásárban mutogatták őket
Ördög Nórát a Dancing with the Stars zsűritagjaként többnyire mesés, hercegnős ruhakölteményekben láthattuk.
Csak a harmadik adásban viselt egy flitteres, rövid ruhát, a többiben földig érő estélyikben pompázott.
Ördög Nóra flitteres miniruhában
A hetedik adásban stylistja, Holdampf Linda ötvözte az elegáns és a szexi vonalat: egy lila, flitteres miniruhát adott a tévésre, aminek átlátszó, fodros uszálya egy pillanat alatt átalakult a kreáció földig érő szoknyájává.
A kommentelőknek nagyon bejött a dögös és különleges darab, ami a Zhoja Szalont dicséri, azt írták, a 39 éves sztár istennő és királynő volt benne.

Fotó: TV2
Képes összeállításunkban megnézheted, milyen gyönyörű darabokban láthattuk Ördög Nórát a Dancing with the Stars korábbi adásaiban.