Ördög Nóra és Liptai Claudia parti királynők voltak Justin Timberlake koncertjén: ilyen szerkókban buliztak

Ördög Nóra és Liptai Claudia együtt buliztak Justin Timberlake bécsi koncertjén. Mutatjuk, mit viseltek.

Ördög Nóra és Liptai Claudia Justin Timberlake koncertjén
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Justin Timberlake július 14-én adott koncertet Bécsben, de nem ő volt az egyetlen híresség az Ernst-Happel Stadionba, hazánk csillagai a nézők között tűntek fel: Ördög Nóra és Liptai Claudia közös fotót is készített.

A közös felvétel már a koncert után készült, nemcsak az látszik rajta, hogy a két műsorvezető nagyon jól érezte magát a világsztár buliján, de azt is kiszúrtuk, hogy parti királynőkhöz méltó, laza és menő szettekbe bújtak.

Ördög Nóra és Liptai Claudia a Justin Timberlake koncerten

Míg Ördög Nóra egy pink topot, addig Liptai Claudia lezser farmerdzsekit viselt, ezek a szettek mutatják, olykor nem kell túlgondolni az öltözködést, elég egy letisztult szett, mégis trendi partizós hatást kölcsönöz a megfelelő kiegészítőkkel.

Ördög Nóra posztolta ki a közös felvételt, az látszik a tévés arcán, valaminek nem örül, ezt a poszt leírásában magyarázta meg.

"A szülinapossal a tegnap esti Justin Timberlake koncert után. A kissé lebiggyedt mosolyom annak szól, hogy Justin pánkiszerű gyorsasággal hagyott ott bennünket... Ettől függetlenül jó kis Vienna-trip volt! Isten éltessen, Liptai Claudia” - kívánt boldog szülinapot kolléganőjének, aki másnap töltötte be 52. életévét.

Egyébként még egy magyar híresség is ott volt, Zimány Linda is ott bulizott a stadionban. Ő egy sima fehér trikó farmer kombinációt választott, az is ultra menő volt: itt láthatod.

Ördög Nóra lánya derékig érő hajzuhataggal: Mici friss fotóját csodálják

Ördög Nóra lánya, Mici elképesztően nagy már, derékig érő hajzuhataggal igazi hölgy a friss fotón.

Elolvasom

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Cover-fotó: TV2

Ezt is szeretjük