Oláh Ibolya úgy káromkodott Friderikusznak, hogy ki kellett sípolni

Oláh Ibolya nem fogta vissza magát Friderikusz műsorában.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Oláh Ibolya, a Megasztár legelső szériájának felfedezettje összetéveszthetetlen énekhangja mellett szókimondásáról is híres.

Az Összezárva Friderikusszal című műsorban sem fogta vissza magát, nyíltan beszélt arról is, hogy roma származása miatt mindenért kétszer annyit kellett dolgoznia, mint másoknak, és úgy véli, a cigány kifejezés nem sértő.

- Érezted a saját bőrödön?

- Hogy a p***ba ne! Persze! - válaszolta félig kisípolva.

A káromkodások terén sem fogta vissza magát, újat is tanított Fridinek és a nézőknek: baszki pimpa. Közölte, a cigányok ezt így mondják.

De rég láttuk Oláh Ibolyát! Most a tengerpartról posztolt fotókat

Nézegess képeket!

Elolvasom

Fotó: TV2/Összezárva Friderikusszal

Kellemes megoldás egy kellemetlen problémára

 A Lactofeel a leggyakoribb hüvelyfertőzés, a bakteriális vaginózis kezelésére használható hüvelygél, amely tejsavat és glikogént tartalmaz. Visszaállítja a hüvely természetes pH-szintjét és elősegíti a normál baktériumflóra kialakítását. A Lactofeel hüvelygél várandósság és szoptatás alatt is alkalmazható, biztonságossága és hatásossága klinikai vizsgálatok által igazolt.

Promóció

Ezt is szeretjük