A Nagy Ő győztesének új párja van: közös fotót posztolt vele

A Nagy Ő harmadik évadából ismert Betti az Instán mutatta meg jóképű párját, aki elrabolta a szívét.

Nagy Ő Betti új párja
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

A Jákob Zolis Nagy Ő győztese, Betti újra szerelmes, közös fotót is posztolt jóképű párjával.

Nagy Ő Betti új párja

A Nagy Ő harmadik évadában Betti rabolta el a magyar milliárdos, Jákob Zoli szívét, így ő lett a műsor győztese. Ugyan sokan bíztak abban, hogy ténylegesen megtalálják egymás mellett a szerelmet, kapcsolatuk kérészéletű volt és alig hogy véget ért a reality, közölték a nyilvánossággal, hogy szakítottak.

A műsor bombázója azonban most ismét szerelmes, a Blikk szúrt ki, hogy Betti az Instagram-oldalán osztott meg közös képet új kedvesével, aki roppant jóképű férfi.

A Blikk felidézte továbbá, hogy a realitysztár korábban elmondta, egy kislány édesanyjaként nem teheti meg, hogy a fontos dolgokban kompromisszumot kössön a férfiakkal kapcsolatban, és csak az igazit engedi be életébe.

Úgy fest, sármos párjában mindent megtalált, amit keresett, látszólag kicsattannak a boldogságtól, a közös fotón is fülig ér mindkettejük szája. 

Frissen elvált híresség lehet az új Nagy Ő: a műsor producere ezt mondta róla

Alighogy kiderült, Ambrus Attila és felesége válnak, máris elkezdtek pletykálni róla, hogy ő lehet az új Nagy Ő.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük