Molnár Anikó egy pincében lakik: ilyen luxushálószobát csinált belőle

Mutatjuk a családi házat, melyben Molnár Anikó egy igazi luxushálószobát alakított ki a pincéből.

Molnár Anikó otthona és pincéje
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Molnár Anikó többeknél kiverte a biztosítékot, amikor kiderült, hogy egy pincében lakik. A modell éppen ezért úgy döntött, megmutatja az egész családi házat – közte persze a luxushálószobát is , melyben él.

Molnár Anikó otthona és pincéje

Molnár Anikó annak ellenére, hogy milliókat keres, egy pincéből kialakított hálószobában él. Mivel nagyon szereti otthonát, és egy igazi luxushálószobává varázsolta a helyiséget, ezt nem is olyan nehéz megérteni. A modellnek azonban elege lett abból, hogy az emberek csak a felét hallják meg a valóságnak, és sokan elkönyvelték, hogy egy pincében kénytelen élni, sajnálkozó üzeneteket is kapott.

 Gondoltam, hogy tisztázom ezt, elmondom, hogy mi a frankó, és meg is mutatom. (…) Annyira azért nem kell engem sajnálni, egy házban lakom, egy kertes parasztházban – mondta Instagram-videójában, melyben aztán körbevitte a kamerát otthonán kívül-belül.

Először az udvart mutatta meg, mely gyönyörűen rendezett előkertjével hívogató lehet a vendégek számára, Molnár Anikó azt is hozzátette, hogy grillezni és bográcsozni is szokott itt. A parasztház két lakrészből áll, az elülső az övé, a hátsó pedig édesanyjáé.

A teraszon a kutyusai kaptak helyet, itt közben csendesen megjegyezte, hogy igazából az egész ház a kutyáié. A nappali – melynek közepén egy masszázsfotel helyezkedik el – különleges, távol-keleti stílusú tárgyakkal és berendezéssel van tele. A fürdőszoba után a tágas étkezőbe is elkalauzolta a rajongókat, majd a gyönyörű konyhát is megmutatta, melyben a barna szín dominál.

Végül a konyhából nyíló pincerész következett, amit nem kevés humorral vezetett be. A lejáró falába épített akvárium is mutatja már, hogy nem egy hétköznapi pincehelyiségbe fog érkezni, a következő videóban pedig megcsodálhatták követői a lent kialakított luxushálószobát is.

 Rettenetesen sajnálom magam, mert borzasztókat lehet aludni a sötétben, csendben és nyugalomban. (…) És olyan hangosan hallgatok zenét, vagy nézek filmet, horkolok, ordítozok, amilyen hangosan csak akarok – tette hozzá viccesen.

Ő Benkő Péter 31 évvel fiatalabb felesége: Klaudiával az erdő szélén élnek

Benkő Péter és harmadik feleségének idilli otthona a Dunakanyar egyik kis falujában áll.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2/Mokka

Kellemes megoldás egy kellemetlen problémára

 A Lactofeel a leggyakoribb hüvelyfertőzés, a bakteriális vaginózis kezelésére használható hüvelygél, amely tejsavat és glikogént tartalmaz. Visszaállítja a hüvely természetes pH-szintjét és elősegíti a normál baktériumflóra kialakítását. A Lactofeel hüvelygél várandósság és szoptatás alatt is alkalmazható, biztonságossága és hatásossága klinikai vizsgálatok által igazolt.

Promóció

Ezt is szeretjük