Marsi Anikót csúnyán átverték az RTL Reggeliben: elképesztő, mit kellett megcsinálnia

Marsi Anikót most már évek óta a TV2-n láthatjuk, pedig anno nem akárhogyan szerepelt a Reggeliben.

Marsi Anikó a Reggeliben
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

A képernyőről jól ismerjük Marsi Anikót, aki az elmúlt években a TV2 arca lett, de pályája RTL-es időszaka is tele volt izgalmakkal. 1997 és 2007 között a Fókusz műsorvezetőjeként tűnt fel, aztán szünet következett – ám okkal tért vissza vendégműsorvezetőnek a Reggelibe. 

Ám amit ott műveltek vele a stúdióban, az még egy rutinos tévés kockázatvállalását is felülmúlta!

Marsi Anikó a Reggeliben

Ahogy az RTL akkori szerkesztője, Wágner Tamás, a Palikék Világa egyik műsorvezetője mesélte, élő adásban vette rá Marsi Anikót, hogy ugorjon tandemet a Balatonba.

marsi anikó reggeli
Fotó: RTL/Reggeli

Beadta neki, hogy mindenki, aki a Reggeliben vezet műsort, tesz valami őrültséget, neki pedig az ugrás lenne a feladata élő egyenes adásban.

- Mondtam neki, hogy igazából az van, hogy mindig, amikor új valaki, akkor valahogyan felavatjuk élő adásban. Ezért arra gondoltam, hogy ugorjál ki, és érkezz meg a Balatonba, és onnan sétálj ki, mint egy sellő. És ott vár majd Csonka Bandi a parton, ő volt a másik műsorvezető. És akkor az Anikó mondta, hogy jó - írta meg szavait a Story.hu.

Az adás forgatását gyorsan megszervezték – 6:43-kor startolt a tandemugrás, 6:46-kor landoltak, és Marsi Anikó – a meglepett nézők előtt – makulátlanul teljesítette a feladatot.

Ám nem mindenki lelkendezett: Palik László rögvest rákérdezett az adásban letromfolta kollégáját, miért tett ilyet volt feleségével.

-Te meg akartad ölni a gyermekeim anyját? – kérdezte meg viccelve.

Íme Marsi Anikó és Palik László 18 éves fia: meglepő, Vilmos mivel foglalkozik

Az egykori sztárpár nagyobbik gyermeke egy igazi zseni.

Elolvasom

Kellemes megoldás egy kellemetlen problémára

 A Lactofeel a leggyakoribb hüvelyfertőzés, a bakteriális vaginózis kezelésére használható hüvelygél, amely tejsavat és glikogént tartalmaz. Visszaállítja a hüvely természetes pH-szintjét és elősegíti a normál baktériumflóra kialakítását. A Lactofeel hüvelygél várandósság és szoptatás alatt is alkalmazható, biztonságossága és hatásossága klinikai vizsgálatok által igazolt.

Promóció

Cover-fotó: RTL

Ezt is szeretjük