Vallomás első kézből! Magyar Attila kamerák előtt beszélt a magánéletéről
Magyar Attila a Reggeli vendége volt, ahol a magánélete is szóba került.
A Reggeli műsorában a bájos Ördög Nóra és Hajdu Steve színész egyik legkedvesebb kollégáját, Magyar Attilát látta vendégül.

A színész mostanában magánéleti botrányaival került a lapok címlapjára, amit ő eléggé sérelmezett, hiszen sok esetben ezek kitalált történetek voltak.
Viccelődéssel ütötte el a kérdéseket
A beszélgetés jókedvűen indult, hiszen a két vicces előadó egymást túllicitálva dobálózott a poénokkal, de azért lehetett érezni, hogy Magyar Attila szándékosan kerüli a témát.
Kétségtelen, hogy a tavalyi év egyik legmeglepőbb fordulata az volt, amikor novemberben kiderült, Gregor Bernadett és Magyar Attila egy közös előadás próbáján egymásba szerettek. Ez idő tájt mindkét színész házasságban élt.
A pletykák és támadások ellenére kapcsolatuk sokáig felhőtlennek tűnt, de a hirtelen jött szerelem végül nem állta ki az idő próbáját. Gregor Bernadett a viszony után visszatért férjéhez, Somogyi Istvánhoz, hogy megpróbálják rendbe tenni házasságukat.
Magyar Attila felesége, Gombás Mónika ugyancsak megszenvedte férje félrelépését, de nyilatkozata szerint hajlandó lett volna megmenteni kapcsolatukat.
Beperli a lapokat, amelyek valótlanságot írtak
A színész körül tehát rengeteg valós és valótlan történet keringett, de mivel ő maga nem nyilatkozott szerelmi életéről, nem lehetett tudni, valójában mi zajlott le. A lapok azonban sok minden összeírtak, a színész szerint hazugságokat is.
- Volt, hogy szóltam, hogy ne írják le úgy, mint ha én mondtam volna. Mint az anya a gyereknek, kértem szépen, kértem csúnyán. Végül megkértem egy ügyvédet, hogy védjen meg. Nem minden egyes lapot pereltem be, csak azokat, amelyek olyan mondatokat adtak a számba, amik el se hangzottak - mesélte Magyar Attila.
A színész a kérdésekre elmondta, hogy bár közszereplő és színpadon játszó színész, joga van a magánélethez. Ez azt jelenti, hogy nem írogathatnak róla mindent össze, főleg nem valótlanságokat.
Azt, hogy a nyarat egyedül vagy párban - feleségével vagy új kedvesével, Helyes Georginával - tölti, nem árulta el, de jókedve és felhőtlen csevegése arról árulkodott, hogy egyenesbe jött az élete, vagyis jelenleg boldognak érzi magát.
Újrakezdeni és megérkezni - Amikor a változás nem lezárás, hanem az új kezdet.
Van, amikor mi döntünk a változás mellett, máskor az élet kényszerít rá. Az újrakezdés sosem könnyű, mégis ezek a fordulópontok visznek közelebb ahhoz, akik valójában vagyunk. A Femina Klub évadnyitó estjén
D. Tóth Kriszta és Pataki Ági személyes történeteiken keresztül mesélnek november 16-án a MOMkultban az újrakezdésekről, az önismeretről, a döntésekről és azokról a fordulópontokról, amelyek végül közelebb vitték őket önmagukhoz.
Promóció
- Jól vagyok, jól érzem magam, hál' Istennek, minden rendben van - zárta a beszélgetést a színész.
Fotó: rtlklub.sajtoklub.tv/Bársony Bence














