Wossala Rozina rövid és hosszú hajjal: teljesen másképp néz ki mostani frizurájával

Képeken olyan magyar sztárok, akik megnövesztették rövid hajukat.

Magyar sztárok rövid és hosszú hajjal
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Nincs olyan nő, aki életében legalább egyszer ne kacérkodna el a gondolattal, hogyan festene rövid hajjal. A legtöbben azonban soha nem válnának meg hosszú tincseiktől, félnek, hogy később megbánnák a drasztikus lépést.

Ezzel szemben a magyar sztárvilágban jó pár olyan híresség van, akik nemcsak álmodoztak a kurta frizuráról, hanem egyenesen védjegyükké varázsolták azt. Wossala Rozina évekig erősítette ezt a tábort, ám 2020-ban úgy döntött, hagyja megnőni a tincseit.

Magyar sztárok rövid és hosszú hajjal

Az étteremtulajdonos nevét 2014-ben ismerte meg az ország, amikor A Konyhafőnök első évadának második helyezettje lett. Bár nem ő vihette haza a fődíjat, az ezüstérem is elég volt ahhoz, hogy beinduljon a karrierje a gasztronómia világában. Ezek után a külseje is hatalmas változáson ment át, mire visszatért a negyedik évad zsűritagjaként a produkcióba, már rövid, felnyírt fazont viselt.

A megjelenését illetően 2020-ban ismételten fordulóponthoz érkezett, nem csak frizuráját láthattuk egyre hosszabbnak, jóval vékonyabb is lett. Utóbbi annak köszönhető, hogy rátalált a testi-lelki harmóniára, elkezdett egészségesebb ételeket fogyasztani, így több mint tíz kilóval lett könnyebb a súlya. A rajongói figyelmét sem kerülte el a látványos átalakulás, mára szinte nincs olyan posztja az Instagramon, amelyben valaki ne dicsérné a külsejét.

Nem Wossala Rozina az egyetlen magyar sztár, aki hosszú évekig hordott rövid haját hagyta megnőni. Képes összeállításunkban további hírességeket mutatunk, akik egyre hosszabb hajjal hódítanak. 

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: Instagram/Wossala Rozina

Ezt is szeretjük