Végre kiderült, miért hagyta ott Bochkort Lovász László: nyomós oka volt rá
Lovász László elmondta, miért távozott Bochkor Gáborék reggeli műsorából.
Mindenki felkapta a fejét a hírre, hogy öt év után Lovász László úgy döntött, otthagyja Bochkor Gáborék reggeli műsorának csapatát.
Lovász László ezért távozott
Sokan úgy vélték, hogy belső viszályok miatt hozta meg azt a döntést Lovász László, hogy otthagyja a Retro Rádió reggeli műsorát. Most ő maga szólalt meg arról, hogy mi volt az oka elhatározásának.
- Hát figyelj: öt éve és öt hónapja négy órakor kelek. Én már 49 éves vagyok, Gabi. Hát tudom, hogy nem látszik, de... – kezdte meg indoklását a Reggeliben Jakupcsek Gabriella kérdésére válaszolva, hogy miért hagyta ott a műsort.
Persze ezen a ponton Bochkor Gáborra is kitértek, aki 60 évesen még mindig elképesztően bírja ezt a tempót, egykori műsorvezetőtársa ki is emelte, hogy nem is látszik annyinak, ahány éves. Abban mindenki egyetértett, hogy ez a korai rádiós műfaj egy sajátos életvitelt igényelt, ami ezek szerint Lovász Lászlónak már nem fért bele az életébe a többi dolog mellé, amit csinál.
- Az a helyzet, hogy nekem a Dumaszínház az életem, mert körülbelül 20 évem benne van, mióta létezik – mesélte, hozzátéve, hogy már ’99 óta benne van ebben a körben, az elmúlt két évtizedben pedig egyre több feladat hárult rá itt.
Döntésében és az addigi mérlegelésben főként az újonnan felkínált pozíció segítette.
- Az volt a vonzerő, hogy a Dumaszínházban lett egy kreatív igazgatói pozíció, meg hogy annyi mindent csinálok a háttérben, mert az csak egy dolog, amit a néző lát. (...) Most már brutálisan nagyra nőtt a Dumaszínház, és ennek van egy kreatív része, ez alá minden bele tartozik, és én ezt szeretem ebben, én ezt mindig szerettem. És az, hogy ez egy főállássá tudott válni, nem négyes keléssel, hanem amikor akarok, akkor kelek, - így egy héttel a rádió után ez öt óra 45-öt jelent –, ez nagy vonzerő volt – részletezte.
A magyar színész könnyes szemmel búcsúzott, miután kirúgták a sikerműsorból: a nézők is kiakadtak miatta
Miller Zoltán őszintén vallott a távozásáról a Magyarország, szeretlek!-ből.
ElolvasomCover-fotó: Profimedia
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- spanyolország
- sztár















