Curtis nem tette zsebre Lilu beszólását: ezt mondta rá

Lilu nem hagyta szó nélkül, hogy 120 milliárd forintból készül dokumentumfilm Curtisről.

Lilu beszólt Curtisnek
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Lilu kemény megjegyzést tett, mikor megtudta, dokumentumfilm készül a rapper, Curtis életéről.

Lilu beszólt Curtisnek

Szerdán nagy bejelentés kavarta fel a hazai közvéleményt, kiderült, hogy dokumentumfilm készül Curtis életéről, méghozzá tekintélyes – 120 millió forintos – támogatással a Nemzeti Filmintézettől. A CURTIS – A legismertebb senki című alkotás a rapper teljes életútját mutatja majd be, gyerekkortól a hírnévig, minden árnyalatával együtt.

A hírre természetesen azonnal rengeteget reakció érkezett, Lilu pedig nem is kertelt, rövid, de annál csípősebb üzenetet tett közzé Instagram-történetében.

"Hiánypótló… Muri Enikő felkészül. Krasznahorkai kivárja a sorát” – írta, finoman sem leplezve iróniáját a bőkezű támogatás kapcsán.

A műsorvezető mondatai több irányba is szúrtak. Egyrészt arra utalt, hogy a közelmúltban a Nemzeti Filmintézet és különböző kulturális díjak meglehetősen ellentmondásos döntéseket hoztak, például a friss Nobel-díjas Krasznahorkai László helyett Kovács Ákos kapta az év kulturális személyisége díjat a Mandíner gáláján.

Másrészt Muri Enikőre is célozgatott, akinek egyre nagyobb szerepe van állami rendezvényeken és rendszeresen posztol közös fotókat a miniszterelnökkel is.

Ő Lilu ritkán látott húga: a kerek idomaival hódító Kriszti ilyen sokat fogyott

Lilu húga, Kriszti látványos átalakuláson ment keresztül az elmúlt hónapokban.

Elolvasom

Cover-fotó: RTL

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük