A 2011-es Csillag Születik győztese volt - A kisfiúból sármos pasi lett

László Attila külföldön is koncertezik, áprilisban Ausztráliában turnézik.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

László Attila nevét 2011-ben ismerte meg az ország, amikor 14 évesen jelentkezett az RTL Klub Csillag Születik című tehetségkutató műsorába, melyet végül meg is nyert. A következő év tavaszán megjelent első albuma, az Ezer szív együtt dobban, és a Transylvanian Music Awards-on Az év felfedezettje és Az év hangja - erdélyi kategória nyertese lett, 2013-ban pedig az Az év férfi hangjának - erdélyi kategória - választották. 

László Attila mára 21 éves, sármos srác lett, aki továbbra is a zenélésből él. A világ számos pontján megfordult már: a múlt héten Miamiból posztolt, a legfrissebb Facebook-bejegyzése szerint pedig április közepétől Ausztráliában turnézik.  

Képes összeállításunkban megnézheted, mennyire megváltozott a Csillag Születikben megismert kamaszfiú. 

Vásárolj Femina Klub bérletet!

Vásárolj bérletet, és vegyél részt a 2025-ös év különleges előadásain, ahol izgalmas témákról hallhatsz elismert szakértőktől és közéleti személyiségektől. 

  • Knapek Éva, aki a társfüggőségről és a mérgező kapcsolatokból való szabadulásról beszél. 2025.01.07.
  • Kajdi Csaba, aki humorral és őszinteséggel osztja meg tapasztalatait nőkről és élettapasztalatairól "Anyámtól a modellekig" témában.  2025.02.19.
  • Steigervald Krisztián, aki a generációk közötti kommunikáció kihívásait tárgyalja "Boomerek és Zoomerek" című előadásában. 2025.04.09.

További részletek: feminaklub.hu/

Helyszín: MOM Kulturális Központ

Promóció

Ezt is szeretjük