Krausz Gáboron kiakadtak a nézők: ezen forronganak

Krausz Gábor döntésén egy emberként háborodott fel az internet, nem véletlenül.

Krausz Gáborra kiakadtak a kommentelők
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Krausz Gábor alaposan felborzolta a kedélyeket a Séfek séfe keddi adásában.

Krausz Gáborra kiakadtak a kommentelők

Elstartolt a Séfek séfe legújabb évada, és már a második adás komoly indulatokat váltott ki a rajongókból. A közösségi oldalakon záporoztak a kritikák, sokan pedig nem rejtették véka alá a véleményüket arról, ahogy a zsűri döntött.

A válogatón feltűnt Radics Attila „Lukasz”, aki saját bevallása szerint sztárnak született, példaképe pedig Michael Jackson. A konyhában nem aprózta el, levest és főételt is készített, látványos belépővel próbált emlékezetessé válni.

A főzés azonban az ítészek szerint nem sikerült fényesre. Krausz Gábor kíméletlenül fogalmazott, a leves ízét a mosogatóléhez hasonlította, de a sajttal töltött, rántott gépsonka sem nyűgözte le őket. 

Éppen ezért érte váratlanul a nézőket, hogy Krausz Gábor és Vomberg Frigyes végül mégis továbbjuttatták a versenyzőt, Tischler Petra pedig hiába próbálta megvétózni a döntést, nem tudta megakadályozni a továbbjutást.

Az adás után valósággal felrobbant az internet, a Femcafe arról ír, hogy többen is sérelmezték, hogy valódi tehetség helyett a showelemeket helyezik csak előtérbe. Volt, aki úgy fogalmazott, a gasztronómia helyett már inkább cirkuszt lát a képernyőn, mások azt kérdezték, vajon tényleg szükség van-e erre a nézettség hajhászásért.

A kommentek között valaki arra is rávilágított, hogy Lukasz korábban az Észbontókban is szerepelt, és nem értik, miért gondolja a TV2, hogy szükséges ilyen karakterekből szándékosan gúnyt űzni.

Gyomorszűkítő műtétje után kihányja az ételt a magyar sztár: alig pár hét alatt elképesztő sokat fogyott

Balogh Tamásnét plusz kilókkal ismerte meg az ország, látványos fogyáson ment keresztül.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük