Kiszel Tünde túltolta a Photoshopot - Rá sem ismerni az arcára

Kiszel Tünde húszéves lányt faragott magából a Photoshoppal.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Kiszel Tünde olyan fotót posztolt magáról az Instagram-oldalán, melyen kissé túl sokat fiatalított Photoshop és szűrők segítségével. Nem csoda, hogy az 58 éves sztárnak az írta egy kommentelő, hogy a képen teljesen úgy néz ki, mint a lánya, Donatella. 

Egy másik hozzászólásban az olvasható, hogy a naptárdíva fiatalosabb, mint valaha. 

Csodás estét! 💖💕💜 #haveaniceevening #photoshoot #selfietime #me #blueeyes #romantic

www.kiszeltunde.hu 😍💖💞💕❤️ (@kiszeltunde) által megosztott bejegyzés,

Kiszel Tünde a szelfijein szeret olyan szűrőket használni, melyek egyetlen ráncot sem hagynak az arcon, ugyanakkor telt idomait tekintve nincs szüksége retusálásra, azokat természetes valójukban mutatja meg. 

Kiszel Tünde 57 évesen is szexi bikinibe bújt - Nem takargatta telt idomait

Nézegess képeket!

Elolvasom

Prémium vitaminok szerves forrásából

Fedezd fel a BioTechUSA új, prémium étrendkiegészítőit, melyeket a természet által inspirált hatóanyagok gondos válogatásával alkottunk meg a szervezetünk optimális működésének támogatására. A funkcionális termékek tökéletesen kiegészítik egymást, így teljeskörű megoldást nyújtanak a legmagasabb szintű napi rutinhoz.   

Promóció

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük