Kern András: "Egy szörnyű tulajdonságom alakult ki az utóbbi években"

Kern András meglepő dolgot vallott be a DTK: Elviszlek magammal című műsorban.

Kern András vallomása
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Kern András D. Tóth Kriszta beszélgetőtársa a május 4-én, vasárnap este a Spektrum Home csatornáján debütáló legújabb DTK: Elviszlek magammal epizódjában. A Kossuth-díjas színművész pályáját hatvanhét esztendővel ezelőtt kezdte, az akkor még szőke kisfiú első filmszerepében állatkerti tolvajt játszott, majd hét évvel később a Vígszínházba került, mely társulatnak mai napig tagja.

Kern András vallomása

A színészek következő generációjával együtt dolgozni számára már régen nem újdonság, hogy ez milyen, arról ezt mondta: „Ezt… a mostani fiatalokat kevésbé látom… Azért látom az ügyet kevésbé, mer nem is látom őket… Mert egy szörnyű tulajdonságom alakult ki az utóbbi években. Hogy nem szeretek már olyan nagyon színházba járni. Annyit játszom én ott a színházban, hogy amikor olyan napom van, hogy nekem nem kell játszani, akkor nem megyek el színházat nézni, hanem valami egész mást csinálok. Például semmit. Azt nagyon szeretem”.

Kern András és D. Tóth Kriszta
Fotó: DTK: Elviszlek magammal

Kern András a mindennapjairól is megosztott információkat; a modern technológiának például kicsit sem szerelmese. Sztorizgatás közben elárulta: „Nem tudom, mi az a Messenger, az az igazság”. És kevéssel később egy másik „önvallomást” is hallhatunk: „egy kicsit lusta is lettem ezekhez. Mert annyit dolgoztam én… Ezt most nem panaszkodásból, meg nem is vagánykodásból mondom… Hanem tényleg…” 

Íme Kern András balatoni nyaralója: mesés panoráma nyílik a magyar tengerre

A színész közvetlen vízparton élvezheti a nyugalmat, mikor ellátogat ide.

Elolvasom

Cover-fotó: Profimédia

Kellemes megoldás egy kellemetlen problémára

 A Lactofeel a leggyakoribb hüvelyfertőzés, a bakteriális vaginózis kezelésére használható hüvelygél, amely tejsavat és glikogént tartalmaz. Visszaállítja a hüvely természetes pH-szintjét és elősegíti a normál baktériumflóra kialakítását. A Lactofeel hüvelygél várandósság és szoptatás alatt is alkalmazható, biztonságossága és hatásossága klinikai vizsgálatok által igazolt.

Promóció

Ezt is szeretjük