Istenes Bence kisfiánál nincs cukibb - A hóesésben készült fotó Nátánról
Csobot Adél és Istenes Bence kisfia örült a hónak. Más sztárcsemeték úgyszintén.
A januári havazás nem nyerte el mindenkinek a tetszését, de az biztos, hogy a gyerekek nagyon örültek annak, hogy fehérbe borult minden: lehet szánkózni, hógolyózni, hóembert építeni, de a fehérbe borult táj nézegetése vagy egy kirándulás is felér egy csodával a kicsik szemében - pláne, hogy évről évre kevesebbszer és egyre kevesebb mennyiségű hóval számolhatunk Magyarországon.
A magyar sztárok gyerekei is örültek az égi áldásnak, a hóval való találkozásukat híres szüleik is megörökítették. A legcukibb fotó szerintünk Istenes Bence és Csobot Adél nagyobbik fiáról, a májusban harmadik születésnapját ünneplő Nátánról készült, aki egy pici hólapáttal édesapjának segít a hó eltakarításában. A műsorvezető fotóit elnézve az itthoniaknak nem lehet okuk panaszra, hisz Németországban a 31 éves sztárnak jóval többet kell lapátolnia, ott, ahol családjával él, ugyanis már egy hete megállás nélkül havazik.
Képes összeállításunkban megnézheted, a magyar sztárok milyen cuki havas fotókat készítettek a gyerekeikről.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
- sztár
- istenes bence
- csobot adél
- sztárcsemete
- havazás
- szabó zsófia
- vasvári vivien
- ördög nóra
- csisztu zsuzsa
- Hazai sztár
OLVASD EL EZT IS!
- sztár
- liptai claudia
Erős Antónia végre megmutatta ikreit - Fotókon a hazai tévések csemetéi
- sztár
- malek andrea















