Váratlan vendég zavarta meg az RTL adását: íme a legcukibb kutyás bakik
Mutatjuk az elmúlt évek hazai műsorainak legcukibb kutyás bakijait!
Az elmúlt években nem egyszer fordult elő, hogy egy-egy kutyus váratlanul megjelent valamelyik műsor stúdiójában, megzavarva ezzel az éppen forgó időjárás-jelentést, híradót, vagy beszélgetős műsort.
Hazai televíziós műsorok kutyás bakijai
Most csokorba szedtük azokat a nem várt pillanatokat, amikor egy házikedvenc okozott galibát műsorfelvétel közben. Ezek a pillanatok főként az élő adások esetén nagyon viccesek, hiszen nemcsak a műsorvezetők és vendégek arcára csalnak mosolyt, hanem a képernyő előtt ülő nézőkére is.
Az RTL-ben többször is előfordult az ilyesmi, Véber István például 2016-ban élte át azt, amikor egy cuki tacskó betipegett mellé időjárás-jelentés közben. A kutyus megállt a meteorológus lábánál, majd Véber István lehajolt hozzá és megsimogatta. Ezután, mintha mi sem történt volna, mondta tovább a szövegét.
Lovas Rozi már nem tudta ilyen hidegvérrel kezelni, amikor a Reggeli közben ugyanez a tacsi hirtelen felugrott mellé a kanapéra. A színésznő halálra rémült egy pillanatra, aztán természetesen ő is mosolyogva üdvözölte Fruzsi kutyát, aki simit is kapott bőven az incidens után.
A sor még azonban ennyinél nem áll meg, képes összeállításunkban még több kutyás bakit nézhetsz vissza, előtte azonban jöjjenek egy elképesztő kutyás esemény részletei.
Május 1-jén ugyanis a budapesti városligeti Nagyréten megrendezik az év legnagyobb kutyás fesztiválját, ahol ugyancsak fontos szerepet kapnak a tacskók is. A DOGZ Fesztiválon többek között megpróbálják megdönteni a tavaly felállított magyar rekordot, ahol 502 kolbászkutya írta be magát a történelembe. Ezen kívül lesz még tacskószépségverseny, tacskó fajtabemutató, tacsis ajándéktárgyak, tacskóhomokozó és tacskómasszázs is.

A rendezvény 10 órától nyitja meg kapuit, és egészen 18 óráig várják az érdeklődőket mindenféle programmal. Ezen az oldalon tudsz jegyet vásárolni, az egyszeri belépés díja 1000 Ft, ami a helyszínen teljes egészében levásárolható, ráadásul ajándék is jár a jegy mellé: választhatsz DOGZ repoharat ásványvízzel vagy kitűzőt is. A belépés 18 év alatt és 65 év felett ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
De térjünk is vissza a hazai műsorokhoz, és a kutyás bakikhoz, hiszen ezek a felvételek tuti, hogy neked is mosolyt csalnak az arcodra!
Cover-fotó: Getty Images Hungary
Kutyaszitter vagy kutyapanzió? Így dönts jól utazás előtt
Nem mindegy, kire hagyod kedvencedet nyaralás idején.
Elolvasom
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
- sztár
- műsor
- baki
- kutya
- rtl
- reggeli
- kajdi csaba
- lovas rozi
- dogz fesztivál
- véber istván
- peller anna
- nádai anikó
- Hazai sztár















