Liptai Claudia lánya friss modellfotókon: Panka káprázatos ezekben a ruhákban

Gesztesi Panka a Sugarbird új, nyári kollekciójának modelljeként látható a fotókon.

Gesztesi Panka Sugarbird-modell
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Gesztesi Panka is modellje a Sugarbird Shape & Basic elnevezésű kollekciójának. Liptai Claudia és Gesztesi Károly lánya, aki júliusban már a 17. születésnapját ünnepli, nem először dolgozik együtt a magyar dizájnermárkával

A bevezető kampányban nem véletlenül találjuk meg a tinédzser sztárcsemetét: Jagasics v. Csonka Hedvig a Z generáció számára is szeretné elérhetővé tenni a fazonokat, mégpedig azért, hogy magyar tervezői ruhákban ismerhessék meg nőies oldalukat. 

Gesztesi Panka Sugarbird-modell

- Fontos szempont volt, hogy olyan darabokkal jöjjünk ki, amikkel nemcsak a megszokott vásárlóink tudnak azonosulni, hanem a lányom korosztálya is. Maja idén töltötte be a 18. életévét, rendszeresen kikérem egyébként a véleményét, legyen szó bármelyik kollekciónkról. A lányok szemmel láthatóan élvezték legújabb kampányunk fotózását, izgatottan válogatták össze a hozzájuk legjobban passzoló fazonokat - mesélte a Sugarbird alapítója és tulajdonosa.

A nyári színekkel és a kötelező fazonokkal a Sugarbird egyaránt célozza meg a tinédzsereket és az idősebb korosztályt. A magyar márka hosszú hónapokon át dolgozott a kollekció főszereplőjén, ami az ideális „kis ruha” valódi megtestesítője.

Gesztesi Panka a kampányruhában azonnal magabiztosan pózolt - nézd meg a róla készült friss és korábbi modellfotókat is!

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Cover-fotó: Sugarbird

Nézd meg Dobó Kata lányát is! 

Dobó Kata és lánya a Vígszínházban ünnepelte a május elsejét. Szofit a színpadon fotózta le az édesanyja.

Ámulnak Dobó Kata lányának derékig érő haján: Szofiról a Vígszínház színpadán készült fotó

Dobó Kata és lánya a Vígszínházban ünnepelte a május elsejét. Szofit a színpadon fotózta le az édesanyja.

Elolvasom
Ezt is szeretjük