A Szomszédok gyönyörű Almája volt: a 67 éves Fehér Annát ezzel a hajjal fel sem ismerni
Fehér Anna elképesztően másképp néz ki barna, göndör hajjal.
A Szomszédok című sikersorozat egész családokat ültetett a képernyő elé 1987-től egészen 1999-ig. Az egyik kedvenc karaktert, a csodaszép Almát Fehér Anna formálta meg.
Fehér Anna barna göndör hajjal
Bár az természetes, hogy a szereplők sokat változtak a sikerszéria óta, Fehér Anna 67 évesen még mindig gyönyörű, és akár évtizedeket is letagadhatna korából. Legújabb karakterében azonban lehet, hogy te sem ismernéd meg, hiszen a színésznő elképesztően másképp fest az abban viselt frizurájával.

Fehér Anna ugyanis hosszú, göndör, barna hajjal látható azokon a fotókon, melyek a József Attila Színház legújabb darabjának, az Anconai szerelmesek a Balatonon című színpadi műnek bemutatóján készültek róla.
A mindig szőkén látható színésznőnek ez a vöröses-barna szín is nagyon jól áll, nem beszélve a göndör fürtökről, de valljuk be, teljesen más így a megjelenése. A Dorinát alakító Fehér Anna szinte felismerhetetlen ezzel a megjelenéssel.
A darab története egészen 1989 nyaráig repíti vissza a nézőket, amikor is felkerekedik egy olasz kompánia, hogy ellátogasson Magyarországra felkutatni a családi gyökereiket, régi-új szerelmeket, és rátaláljon a boldogságra. Közben pedig a jól ismert olasz slágerek szólnak.

Még egy érdekesség az előadás kapcsán, hogy Nemcsák Károly játssza benne az egyik főszerepet, aki szintén a Szomszédokból ismert a nagyközönség számára, természetesen számos másik szerepe mellett.
A Szomszédokban ő volt Alma első szerelme: 62 éves korára ennyit változott Epres Attila
Epres Attila mára nagyon sokat változott, a Szomszédok óta küzdelmes időszakot kellett átélnie.
ElolvasomCover-fotó: MTI/Zih Zsolt
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- sztár
- szinetár dóra


















