Erős Antónia egész alakos bikinis képen: az 53 éves híradós bomba formában van

Erős Antónia Balin töltődött fel az őszi szünetben. Az egyik medencés képén tetőtől talpig láthattuk, milyen bomba formában van.

Erős Antónia bikiniben
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Erős Antónia november elején még Magyarországtól távol pihent. Balira utazott az őszi szünetre, itt készült róla fantasztikus fotó bikiniben.

Az RTL Híradó műsorvezetője napra pontosan november másodikán jelentkezett be először Indonéziából, aznap az ország egyik legszebb vízesésével a háttérben fotózkodott.

Erős Antónia bikiniben

A helyi nevezetességekről és a csendes, eldugott hoteljéről is posztolt. A prímet a nyaralás utolsó képe vitte, amelyet a medence mellett kattintottak róla.

Bár sortokban és miniruhákban gyakorta láthatjuk az Instán, egész alakos bikinis fotót nem posztolt. Utoljára augusztusban töltött fel egy képet, amelyen strandolt, de mivel azt medencézés közben fotózták róla, a víz a mellkasáig takarta.

Ezúttal tetőtől talpig láthattuk a fekete kétrészesben. Kirobbanó formában van, le sem tagadhatná, hogy a mozgás a lételeme. A kommentelők is dicsérték, többen használták a szuper jelzőt az alakjára.

Köllő Babett piros bikiniben

Képes összeállításunkban megnézheted Köllő Babett legdögösebb bikinis fotóit.

A magyar Baywatch: Köllő Babett piros bikiniben nagyon dögös

Nézegess képeket!

Elolvasom

Prémium vitaminok szerves forrásából

Fedezd fel a BioTechUSA új, prémium étrendkiegészítőit, melyeket a természet által inspirált hatóanyagok gondos válogatásával alkottunk meg a szervezetünk optimális működésének támogatására. A funkcionális termékek tökéletesen kiegészítik egymást, így teljeskörű megoldást nyújtanak a legmagasabb szintű napi rutinhoz.   

Promóció

Cover-fotó: RTL/Híradó

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük