Soha nem látott fotón Diana hercegnő és egy ismert magyar színész! Felismered, ki ő?
Diana hercegnő a '90-es években találkozott a magyar színésszel.
Kevesen tudják, hogy Diana hercegnő a '90-es évek elején kétszer is járt Magyarországon.
1990 májusában Károly herceggel érkezett - erről a Hello! magazin egyik különszáma is beszámolt -, 1992-ben pedig egyedül látogatott el hazánkba.
Diana az első itt-tartózkodásuk alkalmával egyedül ellátogatott a MAFILM stúdiójába is, ahol Makk Károly a Magyar rekviemet forgatta. Ebben az alkotásban szerepelt fiatalon az az ismert magyar színész, aki ma már a TV2 Jóban Rosszban című napi sorozatának egyik főszereplője. Felismered a fotón, ki ő?


A megfejtés: Pongrácz doktor megformálója, az 50 éves Gazdag Tibor, aki fiatalon még sötét, hosszú hajjal hódított.
A '90-es évek legszebb magyar tornászlánya: így néz ki most Ónodi Henrietta
Nézd meg képes összeállításunkban, mennyit változott az évek során Ónodi Henrietta és a legismertebb magyar sportolónők!
Fotó: Facebook/Jóban Rosszban, TV2/Sajtószoba, Gazdag Tibor

Femina akták - Méhnyakrák
A Femina Aktában mindent megtudhatsz a méhnyakrákról, ami évente több ezer nőt érint hazánkban. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, többek között megismerheted a méhnyakszűrés értékelési módjait, megtudhatod, hogyan kell értelmezni a leleten látott eredményt, mi a különbség a hagyományos nőgyógyászati citológiai vizsgálat és a HPV-szűrés között vagy elkerülhető-e a kemoterápia a méhnyakrák esetén?
Promóció