A magyar színésznőt smink nélkül még a férje sem ismerné fel
A Feleségek luxuskivitelben színésznőjét, Csősz Bogit már kora reggel sminkes veszi kezelésbe.

A Feleségek luxuskivitelben szereplői a ma esti, negyedik részben továbbra is Csősz Boglárka vendégszeretetét élvezhetik Törökországban. A színésznő ezúttal nem Isztambult, hanem egy népszerű, tengerparti luxusüdülőt mutat sorstársainak.
A luxusfeleségeknek ki kell tenniük magukért, hisz Bogi ígérete szerint olyan étterembe is elviszi őket, ahova hollywoodi sztárok is járnak, továbbá a tengerparton a legjobb csajok villantják meg a testüket. Csősz Bogi ki is tesz magáért, míg a többiek a villájában a szalmakalap és napszemüveg mögé bújva rejtegetik az előző esti partizástól megfáradt arcukat, a török luxusfeleség már túl van az arcfestésen, és éppen sminkese teszi fel neki a műszempillát.
- Lehet, hogy a férje fel sem ismeri smink nélkül. Lehet, hogy mi sem ismernénk fel smink nélkül - poénkodik rajta a műsor másik színésznője, Köllő Babett.
- Én még a búvárkodáshoz is sminkelek, mert a búvárfotóimon tényleg jól akarok kinézni, és nem maszatos arccal és kivörösödött szemekkel. Mindennek jól kell kinéznie - ismeri el Csősz Bogi.
OLVASD EL EZT IS!

- sztár
- plasztika