A TV2 sztárja is szerepel a Celeb vagyok, ments ki innen! új évadában: két új nevet jelentett be az RTL

Kiderült, kik a Celeb vagyok, ments ki innen! idei évadának új szereplői. Egy volt TV2-s arc is köztük van.

Celeb vagyok, ments ki innen! új évadának szereplői
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Top olvasott cikkek

Újabb két ismert névvel bővült a Celeb vagyok, ments ki innen! új évadának szereplőgárdája. Az RTL vasárnap jelentette be, hogy G.w.M és PSG Ogli is vállalta a dzsungelkalandot, így hamarosan mindketten Kolumbiában próbálhatják ki, hogyan boldogulnak a megszokott körülményeiktől távol.

A 2026-os Celeb vagyok, ments ki innen! új szereplői

A műsor négy év kihagyás után tér vissza a képernyőre. A produkció ezúttal is arra vállalkozik, hogy ismert embereket küldjön a dzsungelbe, ahol különböző embert próbáló feladatok várnak rájuk.

Kulcsár Edina férje, G.w.M maga is megerősítette, hogy ott lesz a műsorban. A rapper egy koncertje közben árulta el követőinek, hogy szeptemberben megszakítja a turnéját a forgatás miatt.

„Szeptemberben megszakítjuk a turnét és végre publikus, hogy miért. Én is ott leszek Kolumbiában a Celeb vagyok, ments ki innen! új évadában. Ez meleg pálya lesz, gyerekek!” – mondta a videóban.

A Varga Márk néven született előadó az elmúlt években több RTL-es műsorban is feltűnt. A Nyerő Párosban Kulcsár Edina oldalán szerepelt, látható volt a Most Wanted – A hajszában, valamint a Sztárbox ringjében is megmérettette magát.

A másik új szereplő PSG Ogli, vagyis Papp Olivér, akit elsősorban a TV2 Kőgazdag fiatalok című realityjéből ismerhetnek a nézők. A szókimondó stílusáról és luxuséletmódjáról ismert influenszer szintén szerepelt már a Sztárboxban, most pedig egy teljesen másfajta kihívásban próbálhatja ki magát.

PSG Ogli az Instagram-oldalán jelentette be, hogy csatlakozik a dzsungelcsapathoz.

„Testvéretek indul idén a Celeb vagyok, ments ki innen!-ben. Ennyi. Na, csumi” – üzente követőinek.

Így tehát a két új név közül az egyik kifejezetten a TV2-höz köthető: PSG Ogli a konkurens csatorna egyik ismert realityjének szereplőjeként vált széles körben ismertté.

Az RTL az elmúlt napokban fokozatosan jelentette be, kik vállalják a kolumbiai kalandot. G.w.M és PSG Ogli mellett már Zsigmond Angi, Németh Vini, Szalai Vivien, Szőke Rebeka és Orbán Olivér neve is ismert.

A műsor több szempontból is megújul. A négy év után visszatérő produkcióban ezúttal négy műsorvezető lesz: Istenes Bence, Puskás-Dallos Peti, Árpa Attila és Sipos Orsi vezeti majd a műsort.

20 millió forintot bulizott el egy hétvége alatt a TV2 sztárja: erre költött leginkább

PSG Ogli nem számolgatja a forintokat, amikor éppen partyzik.

Elolvasom

Cover-fotó: RTL

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük