Kivezetik az élelmiszerárstopot? Erre kérték a kormányt
Az élelmiszerárstop kivezetésére kéri a kormányt a Magyar Nemzeti Kereskedelmi Szövetség.
Összesen 2 találat.
Az élelmiszerárstop kivezetésére kéri a kormányt a Magyar Nemzeti Kereskedelmi Szövetség.
A miniszter azt mondta, hogy az ársapkák betöltötték a szerepüket, és hosszú távon nem fenntarthatók.