Most közölték vele! Súlyos beteg a tehetségkutató sztárja
Susan Boyle nehezen viseli a betegségével járó diétát, nem ehet több csokit.
Susan Boyle nagyon el van keseredve, ugyanis nemrég súlyos betegséget diagnosztizáltak nála az orvosok.
Az énekesnő kettes típusú cukorbetegségben szenved, amely szigorú diétával és gyógyszerekkel kordában tartható, de nem gyógyítható.
Kiderült, hogy súlyos beteg
Susan Boyle-t sokkolta, amikor az orvosok bejelentették, hogy mi a baja, és a probléma miként kezelhető. Közeli barátok szerint az énekesnőt nem a szükséges terápia viselte meg, hanem a kötelező diéta.
A britek kedvence ezentúl nem ehet csokit, sőt, semmilyen édességet. Az énekesnő rengetegszer nyilatkozta, hogy ő a stresszt sohasem alkohollal vagy drogokkal vezeti le, számára a csoki jelenti a függőséget.
Az ismerősök nagyon aggódnak Boyle-ért, hiszen nem lesz neki könnyű elhagyni a rossz szokását és változtatni az étrendjén. Egyes források szerint amikor a sztár csak pár napig nem evett csokoládét, azonnal depressziós lett.
Komolyabb baj lehet
Szemtanúk állítják, hogy az énekesnő ugyan az orvosnak megígérte, hogy követi az utasításokat, otthon mégsem tartja be azokat.
Állítólag nem egyszer gyengült el, és vásárolt magának édességet, amit aztán be is falt - ha hosszú távon nem változtat, az életével játszik.
A cukorbetegség egy jól kezelhető probléma, de ha valaki nem tartja be az orvosi előírást, annak komoly következménye lehet. A diéta hiánya akár vaksághoz vagy a végtagok elvesztéséhez is vezethet.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Susan Boyle nincs egyedül a betegségével, a sztárvilágban többen is küzdenek a diabétesszel. Tom Hanksről nemrég derült ki, hogy már évek óta cukorbeteg, a színész azt nyilatkozta, mióta diétázik, sokkal jobban érzi magát.
















