Kevin anyukája volt a Reszkessetek, betörőkben!: Catherine O'Hara 71 évesen ilyen csinos nő

A Reszkessetek, betörők! után Catherine O'Hara megvetette a lábát Hollywoodban.

Reszkessetek, betörők! szereplők ma
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

A Reszkessetek, betörők! immár több mint három évtizede elengedhetetlen része a karácsonyi időszaknak, generációk nőttek fel Kevin csapdáin, a legendás beszólásokon és a megható pillanatokon. A film mára nemcsak az ünnepek egyik legnagyobb klasszikusává vált, hanem világhírűvé tette szereplőit is.

Reszkessetek, betörők! szereplők ma

Még azok is gond nélkül felidézik Catherine O’Hara rémült tekintetét és azt, ahogy felüvölt, hogy „Kevin!”, akik egyébként nem rajonganak a filmért. O’Hara alakította Kate McCallistert, a sokgyermekes édesanyát, aki csak később döbben rá, hogy egyik csemetéje hiányzik.

Miután az első két részben eljátszotta a szétszórt, de szeretettel teli anyukát, O’Hara pályája tovább szárnyalt. Olyan emlékezetes filmekben tűnt fel, mint a Világbajnokok, a Szélben kapkodva és a Díjugratók, valamint a Frankenweenie – Ebcsont beforr és a Beetlejuice Beetlejuice.

2015 és 2020 között a Schitt’s Creek – Az örökösök című sorozatban nyújtott felejthetetlen alakítást Moira Rose szerepében, amelyért 2020-ban Emmy-díjat kapott a vígjátéksorozatok legjobb női főszereplőjeként. Emellett számos animációs filmben hallhattuk a hangját is.

2025 óta visszatérő szereplője a The Last of Us és a The Studio sorozatoknak, amelyekért Emmy-jelöléseket is bezsebelt, előbbiben a legjobb vendégszereplőként, utóbbiban a legjobb mellékszereplőként.

Képes összeállításunkban megmutatjuk, hol vannak ma a Reszkessetek, betörők! szereplői.

A Baywatch szépséges Shaunija ma: teljesen kitetováltatta magát az 56 éves Erika Eleniak

Erika Eleniak volt a sikersorozat szőke szépsége, ma felismernéd ennyi tetoválással?

Elolvasom

Cover-fotó: Profimédia

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük