Ez Melania Trump véleménye arról, hogy Elon Musk állandóan a férjével lóg: Trumpnak már kezd elege lenni a milliárdosból

Elon Musk az elmúlt időszakban rengeteg időt töltött Trumpékkal.

Melania Trump és Elon Musk
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Elon Musk Donald Trump egyik legfőbb támogatója, a 2024-es amerikai elnökválasztáson is végig a republikánus elnökjelöltet támogatta, végül novemberben az egykori üzletembert hirdették ki győztesnek. Muskot rengetegszer lehet Donald Trump mellett látni, még a szilvesztert is együtt töltötték Mar-a-Lagón. Sőt, a Fehér Házba visszatérő elnök kinevezte a techmilliárdost a Kormányzati Hatékonysági Minisztérium vezetőjévé. De mégis mi a véleménye minderről Melania Trumpnak, egyáltalán Donald Trump tényleg élvezi, hogy Musk egyfolytában vele akar lógni?

Melania Trump véleménye Elon Muskról

A People magazin exkluzív tartalmat közölt Melania Trumpról, mint kiderült, cseppet sem zavarja, hogy Elon Musk gyakran fordul meg náluk.

GettyImages-2185632401
Fotó: Brandon Bell / Getty Images Hungary

 Melania örül, hogy van egy bébiszittere Donaldnak, és talán ő maga is kitalál vele majd valamilyen közös projektet, ha Elon a közelükben marad  fogalmazta egy forrás, majd így folytatta.

 Melaniának megvan a saját élete, és nem zavarják a férje másokkal folytatott politikai ügyei. Eddig semmi gondja nincs Muskkal.

A régi-új first lady azzal is tisztában van, hogy a férjével most sokan tárgyalnak valamilyen politikai ügyben, ő ezekbe azonban nem szól bele. A saját életével foglalkozik.

GettyImages-2182521948
Fotó: The Washington Post / Getty Images Hungary

Maggie Habberman, a New York Times riportere szerint azonban Donald Trump néha panaszkodik Elon Muskra, szúrta ki a Portfolio.hu a The Hill oldalán. Az újságíró az On with Kara Swisher című podcastben mesélt erről a héten. 

 Trump valóban elvétve arról panaszkodik embereknek, hogy Musk sokat van körülötte.

Az is kiderült, hogy Musk Trump szomszédja lett Floridában, jelen pillanatban egymás mellett laknak, azonban ez már nem biztos, hogy sokáig így marad. Trump beiktatása 2025. január 20-án lesz, attól a naptól kezdve újra visszatér a Fehér Házba, így ideje nagy részét újból Washingtonban tölti.

Melania Trump meztelen fotózásokra mondott igent: bevallotta, hogy vélekedik korábbi modellmunkáiról

Melania Trump büszke a meztelen fotóira.

Elolvasom

Vásárolj Femina Klub bérletet!

Vásárolj bérletet, és vegyél részt a 2025-ös év különleges előadásain, ahol izgalmas témákról hallhatsz elismert szakértőktől és közéleti személyiségektől. 

  • Kajdi Csaba, aki humorral és őszinteséggel osztja meg tapasztalatait nőkről és élettapasztalatairól "Anyámtól a modellekig" témában.  2025.02.19.
  • Steigervald Krisztián, aki a generációk közötti kommunikáció kihívásait tárgyalja "Boomerek és Zoomerek" című előadásában. 2025.04.09.
  • Kepes András, aki megmutatja milyen eszközökkel érhetjük el, hogy egyszerre legyünk boldogok, sikeresek és tudatosak. 2025.06.05.

További részletek: feminaklub.hu/

Helyszín: MOM Kulturális Központ

Promóció

Cover- és ajánlóképek: Getty Images

Ezt is szeretjük